E përndoqi deri në shtëpi/ Kjo është lutja që Luana Vjollca iu bëri policëve për 29-vjeçarin

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Luana Vjollca ka pasur një lutje për policët, në momentin që është thirrur për të dhënë deklarimin e saj për 29-vjeçarin Ajdin Morina i cili e përndiqte moderatoren e njohur.

Ajo u ka kërkuar atyre që të silleshin mirë me të riun nga Gjakova, paçka se ai e kishte shqetësuar aq shumë. “Ju lutem mos vini dorë”, u është drejtuar Luana efektivëve të Policisë në Komisariat.

Luana Vjollca bëri denoncimin për të riun pak ditë më parë pasi ai e kishte përndjekur deri në banesë. Ditën e djeshme policia vuri në pranga të riun, i cili kishte shfaqur ‘fiksimin’ me motrat Vjollca dhe në rrjetet sociale.

Të fundit

Horoskopi ditor, 3 prill 2021

Dashi Çfarë sakrificash morale jeni të përgatitur për të bërë për të arritur qëllimet tuaja? Mos harroni se njerëzit e...

“Pranoi që është kokrra e mashtruesit”/ Braçe zbulon dhuratën që i bëri Lulzim Basha (Video)

Zv. kryeministri Erion Braçe me anë të një postimi në rrjetet sociale ka thënë se kryedemokrati Lulzim Basha ditën e sotme është paraqitur për...

Sherr brutal në mes të Tiranës/ Çiklisti godet me zinxhir shoferin, ky ia kthen me çekiç (Video)

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar ditën e sotme në zonën e ish-Stacionit të fundit të Tiranës së Re, ku tre persona janë përleshur...

Ishin ‘shoqe për kokë’/ Luana Vjollca dhe Fifi prishin miqësinë, ja detaji që i ‘nxorri zbuluar’

Të gjithë e dimë se prej kohësh, Fifi dhe Luana Vjollca kanë shoqëri të mirë me njëra-tjetrën. Gjatë sezoneve të emisionit të Luanës, “Shiko...

Pamjet e frikshme nga burgu/ Ja si po mbahet armiku i përbetuar i Vladimir Putin, Navalny (Video)

Kremlini sot nisi një ofensivë propagandistike kundër Alexei Navalny ndërsa transmetoi pamjet e tij në burg për të zbuluar 'gënjeshtrat' e tij që atje...

Lajme të tjera

Web TV