Këngëtarja Elvana Gjata feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni moshën

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Këngëtarja Elvana Gjata feston ditëlindjen gjatë ditës së sotme.

Ajo mbush plot 34 vjeç, pasi këngëtarja e njohur ka lindur më 3 shkurt të vitit 1987, prandaj sot është një ditë feste për të.

Prej kohësh ajo nuk është më aktive në botën e muzikës, pasi ka munguar me projektet e reja.

Edhe në rrjetet sociale nuk ka qenë shumë aktive. Vetëm kohët e fundit ka publikuar disa foto pranë prindërve të saj.

Për shkak të pandemisë, Elvana zgjodhi që të kalojë më shumë kohë me familjen e saj.

Të fundit

Ish-partnerja e Meriton Mjekiqit i çjerr maskën moderatorit: Nuk e ka takuar kurrë djalin tonë live, më kërcënon të mbyll gojën!

Moderatori i emisionit më të ndjekur të momentit në Kosovë, “Gjoni Black”, Meriton Mjekiqi, ditë më parë ishte i...

Ana Lleshi e thotë troç: U futa në Për’puthen për një tjetër qëllim dhe do ta përdor!

Ana Lleshi është konkurrentja e parë e përjashtuar nga emisioni “Për’puthen”, e cila u kthye shumë shpejt në personazhin më të njohur e të...

Covid-19/ 238 raste të reja, ja sa viktima u shënuan në 24 orë

Situata e COVID19 në 24 orët e fundit është si vijon: Janë kryer 2684 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 238 qytetarë. Rastet pozitive...

Ngjarje makabre/ Tre fëmijë të mitur gjenden të vdekur brenda në shtëpi, nëna e tyre arrestohet si autore e dyshuar

Tre fëmijë të moshës 5 vjeçare janë gjetur të therur dje në një apartament në Los Anxhelos. Policia lokale njoftoi se nëna e fëmijëve...

Video/ Juve, Lazio e Napoli fitojnë, Ronaldo “harron” golin, shqiptarët ngrohin stolin

Tre ekipet e mëdha që synojnë të futen në valle për Champions League apo dhe Europa League kanë fituar në ndeshjet e vlefshme për...

Lajme të tjera

Web TV