‘Rregulli i artë’, aktorja takohet me të shoqin 1 herë në muaj

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Aktorja Priyanka Chopra dhe këngëtari Nick Jonas, kaluan të gjithë karantinën së bashku, duke shijuar më shumë kohë se asnjëherë bashkë.

Priyanka tregon se tani që të dy janë rikthyer në punë, duhet të programojnë axhendat e tyre dhe të takohen domosdoshmërisht një herë në tre javë.

Çifti ka vendosur “rregullin e artë” që në fillim të martesës së tyre dhe do ti qëndrojnë besnikë gjer në fund.

“Kudo që jemi në botë, do të fluturojmë drejt njëri-tjetrit të paktën 1 herë në muaj për disa ditë. Ishte rregulli i parë që vendosëm pasi u martuam, ose ndryshe i binte të mos shiheshim fare. Bashkë me ne u martuan edhe skuadrat tona. Jemi një familje e madhe, nuk jam vetëm unë dhe ai.”- u shpreh Priyanka.

Të fundit

Të shtëna me armë zjarri në Elbasan, detajet e para

Të shtëna me armë dyshohet të jenë regjistruar në Elbasan. Mësohet se të shtënat janë dëgjuar në lagjen Brigada...

E trishtë/ Tjetër humbje nga bluzat e bardha, Covid-19 i merr jetën mjekut të njohur

Koronavirusi ka marrë një tjetër jetë nga radhët e “bluzave të bardha” në Shqipëri. Spitali Bashkiak "Dr. Stefan Gjoni " Krujë bën me dije se...

Kampionati Kombëtar zbret në fushën e blertë, luhen 7 takime në Superiore dhe në Të Parën

Luhen dy të parat e javës së 27-të të Superiores dhe 5 takime të Kategorisë së Parë. Kampionati Kombëtar i Futbollit ka luajtur të...

Doni t’i harroni kujtimet e këqija? Këto 4 teknika do t’ju ndihmojnë shumë

Shumica prej nesh kanë mendime në kokë që nuk i largojnë dot nga mendja sado që përpiqen. Si t’ia bëni në këtë rast? Në...

Festivali i çmendur i prillit/ Mijëra skiatorë me të brendshme, rrëshkasin në paradën ruse të rrëpirës

Qindra entuziastë të sportit kanë marrë pjesë edhe sivjet në paradën skiatore në bikini ose të brendshme, të kthyer tashme në festivalin alpin në...

Lajme të tjera

Web TV