Do t’iu ndryshojë jeta, Shkurti premton ndryshime rrënjësore për këto 3 shenja të Horoskopit

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Horoskopi parashikon se Shkurti do të ndryshojë jetën e disa prej shenjave të Horoskopit, ku fati do të jetë në anën e tyre për të rindërtuar planet. Gjithçka do t’ju vijë në ndihmë, prandaj nuk duhet të hiqni dorë nga risitë. Muaji i fundit i dimrit do t’ju ndryshojë rrënjësisht jetën këtyre tre shenjave.

Peshqit

Shkurti do të jetë muaji më i jashtëzakonshëm për Peshqit, të cilët do të arrijnë një nivel krejtësisht të ndryshëm të jetës. Do të ndihen të dashur dhe të rëndësishëm për dikë. Pengesat do të shfaqen para Peshqve, por do t’i kapërcejnë të gjitha lehtësisht sepse forca e tyre e brendshme do të jetë e mjaftueshme për shumë fitore. Gjatë gjithë shkurtit, personat që i përkasin kësaj shenje do të ndihen me shumë fat.

Ujori
Ndryshime të mëdha e presin Ujorin këtë muaj. Horoskopi sugjeron se është koha që Ujori të shikojë nga afër mjedisin e tyre, pasi është dikush që do të jetë një mbështetje e madhe. Kjo mund të jetë e vërtetë jo vetëm për dashurinë, por dhe për biznesin. Ndryshimet nuk do t’ju mbajnë në pritje, por do të jeni plotësisht të gatshëm të pranoni kthesat e fatiti dhe të filloni të jetoni ashtu si keni ëndërruar.

Akrepi

Për Akrepët, shkurti do të jetë muaji më i mirë gjatë këtyre viteve, dhe ky është vetëm fillimi. Aq shumë ngjarje do të ndriçojnë rrugën tuaj saqë nuk do të arrini të përmbushni atë që keni ëndërruar. Një ngjarje me të vërtetë unike do të ndryshojë jetën tuaj dhe më pas do të shoqërohet me shumë blerje, udhëtime dhe shumë lumturi.

Të fundit

Të shtëna me armë zjarri në Elbasan, detajet e para

Të shtëna me armë dyshohet të jenë regjistruar në Elbasan. Mësohet se të shtënat janë dëgjuar në lagjen Brigada...

E trishtë/ Tjetër humbje nga bluzat e bardha, Covid-19 i merr jetën mjekut të njohur

Koronavirusi ka marrë një tjetër jetë nga radhët e “bluzave të bardha” në Shqipëri. Spitali Bashkiak "Dr. Stefan Gjoni " Krujë bën me dije se...

Kampionati Kombëtar zbret në fushën e blertë, luhen 7 takime në Superiore dhe në Të Parën

Luhen dy të parat e javës së 27-të të Superiores dhe 5 takime të Kategorisë së Parë. Kampionati Kombëtar i Futbollit ka luajtur të...

Doni t’i harroni kujtimet e këqija? Këto 4 teknika do t’ju ndihmojnë shumë

Shumica prej nesh kanë mendime në kokë që nuk i largojnë dot nga mendja sado që përpiqen. Si t’ia bëni në këtë rast? Në...

Festivali i çmendur i prillit/ Mijëra skiatorë me të brendshme, rrëshkasin në paradën ruse të rrëpirës

Qindra entuziastë të sportit kanë marrë pjesë edhe sivjet në paradën skiatore në bikini ose të brendshme, të kthyer tashme në festivalin alpin në...

Lajme të tjera

Web TV