Liberta Spahiu nuk e ka problem të tregojë të vërtetën: Ja kur kam kryer marrëdhënie seksuale për herë të parë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

“True or False” trendi i momentit në Instagram ka bërë që shumë personazhe të zbulojnë gjëra personale nga jeta e tyre. Ditën e djeshme moderatorja kosovare Liberta Spahiu iu përgjigj pyetjeve të ndjekësve të saj.

Liberta është një personazh për të cilin publiku ka shumë kureshtje dhe të shumta kan qenë pyetjet që i janë drejtuar.

Liberta ka zbuluar disa detaje nga personaliteti i saj, ka pohuar se është tip që nervozohet shpejt. Në lidhje me disa gjëra që në Shqipëri jan akoma tabu, ajo ka treguar pa komplekse që puthjen e parë e ka dhënë në shkollën fillore dhe se ka kryer marrëdhënie për herë të parë kur ishte 20 vjeç.

Një pyetje që i erdhi nga një ndjekës ishte në lidhje me ndërhyrjet estetike, ndjekësja e pyet nëse e i ka të bëra buzët,

“E PAVËRTETË! GOJA S’BOHET ME BOTOX OJ QYQE!”- IA KTHEN MODERATORJA.

Në lidhje me garderobën e saj e cila është shumë e diskutuar për momentin, Liberta ka ndarë disa pamje me ndjekësit dhe kanë qenë të shumtë ndjekësit që i kanë propozuar të nxjerrë në shitje rrobat që ajo nuk i vesh më.

Moderatorja e pohoi faktin që shumë personazhe po e kopjojnë si prezantuese dhe formatin e saj.

Në lidhje me jetën e saj private dhe përsa i përket partnerit apo ndonjë plani të afërt ajo nuk zbuloi diçka konkrete, por pohoi që dëshiron të ketë një fëmijë në të ardhmen.

Të fundit

U zgjodh presidente/ Vjosa Osmani me lot ne sy në Kuvend

Vjosa Osmani është zgjedhur presidente e vendit me 71 vota pro, në raundin e tretë të votimit. Ndërkohë ajo është...

“Vullneti juaj po përmbushet”/ Vjosa Osmani mban fjalimin e parë si Presidente dhe tregon motivimin më të madh

Vjosa Osmani ka arritur që në raundin e tretë të votimit në Kuvend, me 71 vota, të zgjidhet Presidentja e gjashtë e Republikës së...

Plasin sherret me grushte dhe thika, plagosen dy persona në Tiranë

Rreth orës 18:50, tek ish Stacioni i Trenit, në afërsi të një lokali, persona ende të paidentifikuar pas një konflikti të çastit për motive...

Vjosa Osmani zgjidhet Presidente e Kosovës

Vjosa Osmani, gruaja që njihet për qëndrime të prera, armiqësi politike dhe shumë përplasje, është zgjedhur për ta mbajtur detyrën që i kërkon krejt...

Kolegji Zgjedhor rrëzon PD-në, ja si do të jetë fleta e votimit në 25 Prill

Në 25 Prill shqiptarët do të shprehin vullnetin e tyre në një fletë votimi me numra dhe jo me emra. Kolegji Zgjedhor, që është...

Lajme të tjera

Web TV