Zgjedhjet e 25 prillit/ Idajet Beqiri i ftuar në “HARD TALK NGA ROLAND QAFOKU”

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Avokati i njohur Idajet Beqiri në cilësinë e kryetarit të Partisë së Unitetit Kombëtar do jetë i ftuar sot në orën 18.30 në emisionin “HARD TALK NGA ROLAND QAFOKU” në FJALA TV. Beqiri do të analizojë situatën politike parazgjedhore dhe do të bëjë një parashikim për rezultatin e 25 prillit. Si po përgatitet partia që ai drejton në këto zgjedhje?

A do jetë në koalicion Partia e Unitetit Kombëtar me Partinë Socialiste? Si e ka qeverisur vendin në këto 8 vjet Partia Socialiste dhe a është alternativë opozita? Si avokat, Idajet beqiri do flasë edhe për disa çështje të rëndësishme të drejtësisë që nga reforma por edhe për hetimet që ka nisur SPAK për koncesionet dhe skandale të tjera. Këto dhe të tjera, na ndiqni në një intervistë me Idajet Beqirin. Na ndiqni LIVE sot në 18.30 në “FJALA TV” në live stream, facebook dhe youtube. Një “Hard Talk” që nuk duhet të humbisni.

Të fundit

Të gjitha gratë e Princit Philip, 63 herë shkoi drejt divorcit me Mbretëreshën

Mbretëresha Elizabeth II ka shkuar në prag të divorcit nga burri i saj Philip, Duka i Edinburgut, plot 63...

Ish-partnerja e Meriton Mjekiqit i çjerr maskën moderatorit: Nuk e ka takuar kurrë djalin tonë live, më kërcënon të mbyll gojën!

Moderatori i emisionit më të ndjekur të momentit në Kosovë, “Gjoni Black”, Meriton Mjekiqi, ditë më parë ishte i ftuar në emisionin “NIN”, ku...

Ana Lleshi e thotë troç: U futa në Për’puthen për një tjetër qëllim dhe do ta përdor!

Ana Lleshi është konkurrentja e parë e përjashtuar nga emisioni “Për’puthen”, e cila u kthye shumë shpejt në personazhin më të njohur e të...

Covid-19/ 238 raste të reja, ja sa viktima u shënuan në 24 orë

Situata e COVID19 në 24 orët e fundit është si vijon: Janë kryer 2684 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 238 qytetarë. Rastet pozitive...

Ngjarje makabre/ Tre fëmijë të mitur gjenden të vdekur brenda në shtëpi, nëna e tyre arrestohet si autore e dyshuar

Tre fëmijë të moshës 5 vjeçare janë gjetur të therur dje në një apartament në Los Anxhelos. Policia lokale njoftoi se nëna e fëmijëve...

Lajme të tjera

Web TV