Sofia Richie shihet duke shkëmbyer puthje me një mashkull në bregdet

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Modelja e njohur, Sofia Richie, tashmë është duke i shijuar pushimet luksoze në Miami Beach.

22-vjeçarja është fotografuar nga paparacit, derisa shihej e ulur në karrige, ndërsa merrte rreze dielli teksa ishte e veshur me bikini, shkruan Daily Mail. Pas ndarjes nga Scott Disick, ajo tashmë është e hapur për njohje të reja, teksa edhe po shijon takimet e tjera.

Së fundmi bukuroshja bionde është parë afër një mashkulli misterioz, me të cilin shkëmbente puthje. Për shkak të pandemisë coronavirus, herë pas here Sofia shihej duke mbajtur maskë mbrojtëse, për t’u mos u infektuar.

Theksojmë se për të është aluduar se është në lidhje me reperin Jaden Smith, por që rezultojnë të jenë vetëm miq.

Të fundit

Qeni fle para selisë së PD, Rama bën komentin epik: Gjumi është ngjitës

Kryeministri Edi Rama dihet tashmë se kanalin e komunikimit “Instagram” apo “Facebook” e përdor jo vetëm për të treguar...

Po punonte në një banesë, bie nga skela punëtori, dërgohet në spital në gjendje të rëndë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë paradite në Pogradec. Gazetarja Lorena Kodra raporton për“BalkanWeb” se një punëtor rreth 55 vjeç ka rënë nga skela...

Vrasja e Ridvan Ramazanit në Shkodër, arrestohet një nga autorët (Emri)

Policia ka finalizuar operacionin e koduar “Mushan”, në kuadër të të cilit është arrestuar autori i vrasjes së Ridvan Ramazanit. Nga strukturat e posaçme të...

49 kg kokainë në konteiner, dëshmia e Selim Çekajt: Unë porosita banane në Ekuador, dhe banane prisja

Gjykata e Durrësit ka lënë në burg 72 vjeçarin Selim Çekaj, pronari i kompanisë së bananeve “Ecoalmax”, në konteinerin e së cilës u kapën...

Me armë në dorë tenton t’i vjedhë makinën, 82-vjeçari përplas përtokë hajdutin (Video)

Një djalë i ri, i cili i kishte vënë syrin makinës së një burri të moshuar, duket se nuk i kishte bërë mirë llogaritë...

Lajme të tjera

Web TV