Ylli argjentinas Belen Rodriguez në pritje të ëmbël

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Prej javësh qarkullojnë informacione se ylli argjentinas Belen Rodriguez është shtatzënë.

Por vetëm sot konfirmua më në fund. Edhe pse ajo vet apo partneri ende nuk kanë komunikuar asgjë, miqtë e ngushtë të tyre kanë treguar shumë.

“Ajo është shumë e lumtur dhe nuk do asgjë më shumë se kaq. Ajo do donte të ndalonte kohën sepse vetëm tani ndihet e plotësuar”, thanë miqtë e saj.

Madje disa prej mediave italiane thonë se Belen është në pritje të një vajze. Ylli televiziv është në një lidhje me Antonino Spinalbese, që prej verës që lamë pas.

Ky është fëmija i dytë për Rodriguez, e cila ka një djalë 8 vjeç i lindur nga lidhja me ish-in e saj Stefano De Martino.

Të fundit

E nxjerr zvarrë nga makina dhe e godet me grushte/ Sherr mes vajzave tek Currilat në Durrës (VIDEO)

Një skenë, e cila nuk është shkëputur nga asnjë film aksion, është filmuar në zonën e Currilave në Durrës....

Rama publikon letrën drejtuar Ahmet Zogut: Vetëm ne e mbajtëm premtimin për rrugën e Lumit të Vlorës

Rruga e Lumit të Vlorës, e cila është premtuar prej 100 vitesh, duket se po bëhet realitet. Mbrëmjen e sotme kryeministri Edi Rama ka publikuar...

Balla takim me banorët në Stravaj: Mandati i ri nevojitet për të transformuar Shqipërinë

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Elbasanit Taulant Balla zhvilloi një takim me banorët e fshatit Stravaj në Prrenjas. Në fjalën e tij...

E reja nga Kamza denoncon dhunën e tmerrshme të bashkëshortit: Më goditi me grushta në kokë derisa më ra të fikët

Ajo refuzoi që t’u bindej urdhërave të tij. Por urdhëri i tij nuk ishte një kërkesë normale, në një familje normale dhe për një...

Mund të sjellë ndryshimin historik/ Ilaçi i ri për trajtimin e tumorit të trurit

Dy persona me kancer të avancuar të trurit i janë përgjigjur mirë një prove të vogël të një kombinimi eksperimental të ilaçeve kimioterapike dhe...

Lajme të tjera

Web TV