Emisioni i ngjashëm me Përputhen/ Konkurrenti akuzon Kikën për prostitucion dhe dhunë fizike: Sa nuk dhashë shpirt

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Në Kosovë transmetohet një emision i ngjashëm me “Përputhen”, i titulluar “It’s my love”, prezantues i të cilit është Kreshnik Hysaj, i njohur si Kika. Njëri ndër konkurrentët, Qëndrim Pllana ka deklaruar se është përballur me keqtrajtime të ndryshme në program.

“Kemi qenë në Golem dhe kemi qenë i gjithë stafi, për të xhiruar takimin. Kemi ndenjur të gjithë dhe në mëngjes kanë ardhur te dhoma ime i gjithë stafi. Unë isha në gjumë. Më kanë goditur të gjithë. Kryesorët që më kanë qëlluar janë Meritoni edhe Kreshnik Hysaj.

Më kanë sharë. Kur më kanë rrahur e kam telefonuar policinë, kam qenë në gjendje shumë të keqe. Unë kam marrë traumë. Në hotel sa nuk kam dhënë shpirt, se më kanë kapur për fyti, më kanë shtrënguar për fyti. Më pas kam telefonuar vëllain tim, i thashë m’i nis ca lekë dhe ia nisa të qaja se tentuan të më mbysnin. Me ato para kam vazhduar në stacion”, tha ai në “Express Rozë”.

Pllana ka bërë dhe disa akuza të tjera, shumë të rënda. Ai ka përmendur prostitucionin. Sipas deklaratës së tij, këto janë prapaskenat e “It’s my love”.

“Prapaskenat janë shumë të kqija. Përmes konkurrentëve shkojnë në motele, s’ka asnjë rregull aty. S’është emision i mirë. Kam gabuar që kam shkuar. Ka mashtrime shumë. Doja të përmendja që për Kreshnikun kam dëgjuar fjalë shumë të kqija. Më ka kërkuar dhe para dhe s’kam tentuar t’ia jap se kam dëgjuar se nuk ua jep më. Ka shumë prostitucion. Do kisha thënë që gjërat që bëhen aty janë jashtë ligjit”, shtoi ai.

Vetë Kika i ka mohuar këto fjalë, duke u shprehur se nuk e kanë dhunuar dhe e kanë lënë në stacion me kërkesën e tij.

Lexo edhe :  Probleme me pronën dhe dashurinë, horoskopi javor nga Paolo Fox

 

Të fundit

Të gjitha gratë e Princit Philip, 63 herë shkoi drejt divorcit me Mbretëreshën

Mbretëresha Elizabeth II ka shkuar në prag të divorcit nga burri i saj Philip, Duka i Edinburgut, plot 63...

Ish-partnerja e Meriton Mjekiqit i çjerr maskën moderatorit: Nuk e ka takuar kurrë djalin tonë live, më kërcënon të mbyll gojën!

Moderatori i emisionit më të ndjekur të momentit në Kosovë, “Gjoni Black”, Meriton Mjekiqi, ditë më parë ishte i ftuar në emisionin “NIN”, ku...

Ana Lleshi e thotë troç: U futa në Për’puthen për një tjetër qëllim dhe do ta përdor!

Ana Lleshi është konkurrentja e parë e përjashtuar nga emisioni “Për’puthen”, e cila u kthye shumë shpejt në personazhin më të njohur e të...

Covid-19/ 238 raste të reja, ja sa viktima u shënuan në 24 orë

Situata e COVID19 në 24 orët e fundit është si vijon: Janë kryer 2684 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 238 qytetarë. Rastet pozitive...

Ngjarje makabre/ Tre fëmijë të mitur gjenden të vdekur brenda në shtëpi, nëna e tyre arrestohet si autore e dyshuar

Tre fëmijë të moshës 5 vjeçare janë gjetur të therur dje në një apartament në Los Anxhelos. Policia lokale njoftoi se nëna e fëmijëve...

Lajme të tjera

Web TV