Fjolla Morina reagon për herë të parë nga arratia dhe ka një mesazh për politikanin e njohur

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Prej disa javësh, këngëtarja Fjolla Morina është në kërkim nga policia. Ajo u arratis ndërkohë që ishte në arrest shtëpie, në një banesë me qira në Kukës.

Fjolla Morina u arrestua më 19 shtator në pikën kufitare të Morinës me dy armë me vete në makinë. Ndërsa së bashku me të ishte i dashuri i saj dhe shoferi.

Të fundit

Merr flakë në ecje makina në Fier, alarmohet shoferi

Digjet gjatë mesnatës një automjet tip “Mitsubishi Carisma”. Ngjarja ka ndodhur në vendin e njohur si ish-UMB në Fier. Automjeti...

Kriminale përdorimi i vaksinës për vota, mandati 3 na RAMA-izon

Nga Leonard Karaj Është sa qesharake, sa e dhimbshme për një vend të varfër si Shqipëria, kur dëgjon 24/24, Kryeministrin tënd, në një fushatë aspak...

Shpërthim me tritol në një dyqan në Lushnje

Një shpërthim me tritol ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në Lushnje. Policia njofton se sot rreth orës 03:25, në lagjen "Skënder Libohova"...

Njihuni me parashikimin e motit për ditën e sotme

Vendi ynë gjatë ditës së sotme pritet të ndikohet nga kthjellime pas mesditës. Sipas MeteoAlb vranësira të shpeshta dhe kthjellime të pakta dominojnë kushtet e...

Lajme të tjera

Web TV