Prezantuesi ndërpret raportimin ‘live’ për të nxjerrë trupin e pajetë të një burri (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një prezantues moti në Australi ka zbuluar se si kishte vrapuar drejt oqeanit, teksa po raportonte live, për të nxjerrë trupin e pajetë të një burri që po kërkohej dhe ishte shpallur i zhdukur.

Luke Bradnam, prezantues i motit për televizionin Channel Nine, ishte zhytur në ujë, 40 milje në jug të Brisbanes, kur pa një notues, transmeton Telegrafi.

Ai për herë të fundit ishte parë në ujë me një grua 29-vjeçe dhe prej asaj kohe asnjëherë prej tyre nuk ishte parë më.
Gjithashtu është zbuluar trupi edhe i gruas, por nuk dihet nëse çifti i vdekur dhe ata që ishin cilësuar si të zhdukur, janë të njëjtit.

Të fundit

72-vjeçari ecën 10 km mbi kalë për të shitur qumësht në Librazhd

Mehmet Skenja nga fshati Dorëz I Librazhdit, nuk ndalet së punuari që kur agon deri sa bëhet natë. Ditën...

E nxjerr zvarrë nga makina dhe e godet me grushte/ Sherr mes vajzave tek Currilat në Durrës (VIDEO)

Një skenë, e cila nuk është shkëputur nga asnjë film aksion, është filmuar në zonën e Currilave në Durrës. Në video duken vajzat që...

Rama publikon letrën drejtuar Ahmet Zogut: Vetëm ne e mbajtëm premtimin për rrugën e Lumit të Vlorës

Rruga e Lumit të Vlorës, e cila është premtuar prej 100 vitesh, duket se po bëhet realitet. Mbrëmjen e sotme kryeministri Edi Rama ka publikuar...

Balla takim me banorët në Stravaj: Mandati i ri nevojitet për të transformuar Shqipërinë

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Elbasanit Taulant Balla zhvilloi një takim me banorët e fshatit Stravaj në Prrenjas. Në fjalën e tij...

E reja nga Kamza denoncon dhunën e tmerrshme të bashkëshortit: Më goditi me grushta në kokë derisa më ra të fikët

Ajo refuzoi që t’u bindej urdhërave të tij. Por urdhëri i tij nuk ishte një kërkesë normale, në një familje normale dhe për një...

Lajme të tjera

Web TV