Nuk besonte në dashuri për shkak të mbipeshës, 23-vjeçarja fejohet me instruktorin e palestrës

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Pesha e madhe trupore e bënte Brittnay Jacques jo të lumtur.

23-vjeçarja e cila e kishte të vështirë një të dashur, më në fund ka gjetur personin e duhur. Britnay tashmë është në një lidhje me një instruktor palestre, i cili thotë se e dashuron 23-vjeçaren për atë që është.

E reja e kishte humbur besimin në dashuri pasi të dashurit më parë i kërkonin të dobësohej. Tani ajo është fejuar me të dashurin instruktor dhe të dy e quajnë këtë “dashuri me shikim të parë”.

Në një intervistë për mediat Britnay u shpreh:
“Të dy thuajse kishim hequr dorë nga takimet kur filluam njohjen. Ne duket sikur u dashuruam menjëherë që në momentin e kur u takuam. Në fillim isha paksa e stepur. Më herët kam përjetuar lidhje ku djemtë më kanë thënë se do të largoheshin prej meje nëse nuk mbaja dietë apo nuk përpiqesha të humbisja në peshë. Por me partnerin aktual këto gjëra i përkasin të kaluarës. Ai më dashuron për atë që unë jam”.

Të fundit

E nxjerr zvarrë nga makina dhe e godet me grushte/ Sherr mes vajzave tek Currilat në Durrës (VIDEO)

Një skenë, e cila nuk është shkëputur nga asnjë film aksion, është filmuar në zonën e Currilave në Durrës....

Rama publikon letrën drejtuar Ahmet Zogut: Vetëm ne e mbajtëm premtimin për rrugën e Lumit të Vlorës

Rruga e Lumit të Vlorës, e cila është premtuar prej 100 vitesh, duket se po bëhet realitet. Mbrëmjen e sotme kryeministri Edi Rama ka publikuar...

Balla takim me banorët në Stravaj: Mandati i ri nevojitet për të transformuar Shqipërinë

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Elbasanit Taulant Balla zhvilloi një takim me banorët e fshatit Stravaj në Prrenjas. Në fjalën e tij...

E reja nga Kamza denoncon dhunën e tmerrshme të bashkëshortit: Më goditi me grushta në kokë derisa më ra të fikët

Ajo refuzoi që t’u bindej urdhërave të tij. Por urdhëri i tij nuk ishte një kërkesë normale, në një familje normale dhe për një...

Mund të sjellë ndryshimin historik/ Ilaçi i ri për trajtimin e tumorit të trurit

Dy persona me kancer të avancuar të trurit i janë përgjigjur mirë një prove të vogël të një kombinimi eksperimental të ilaçeve kimioterapike dhe...

Lajme të tjera

Web TV