38-vjeçari shqiptar në Itali ndërron jetë nga Covid, lë pas gruan dhe 2 fëmijë të mitur

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një emigrant shqiptar ka humbur jetën në Itali, pas infektimit nga Covid-19.

Pirin Lleshaj, 38 vjeç ka ndërruar jetë mbrëmjen e 7 shkurtit.

Mediat italiane shkruajnë se në zonën ku ai banonte, nuk ishte regjistruar asnjë viktimë poshtë moshës 40-vjeçare. Emigranti shqiptar ka lënë pas partneren e tij 25-vjecare dhe dy fëmijët e mitur.

Ai nuk kishte sëmundje bashkëshoqëruese, po pas infektimit me koronavirus, gjendja e tij ishte kritike.

Pirin Lleshaj
Pirin Lleshaj

Të fundit

100 mijë euro dëme/ Benz-i luksoz thyen xhamat e lokalit, pamje nga aksidenti i ish-deputetit tek Stadiumi (Foto)

Mbrëmjen e sotme është regjistruar një ngjarje e rëndë pranë stadiumit “Air Albania”. Ish-deputeti Aqif Rakipi është aksidentuar teksa udhëtonte...

Nuk do e njihni/ Najada Çomo ndryshon pamje (Foto)

Shefja e Infektivit, Najda Çomo, u bë simboli i luftës kundër pandemisë së Covid, pasi është emri që përfaqëson mjekët në vijën e parë...

Rrëfehet moderatorja e njohur: E vështirë të gjesh burrë në Shqipëri

Hygerta Sako është një ndër moderatoret e sportit më tërheqëse. Ajo së fundmi ka rrëfyer për jetën e saj si një mami beqare dhe...

“Ata nuk kanë asgjë të tyren”/ Aktorja e Hollywood ‘shpërthen’ pas xhirimeve në Serbi

Aktorja amerikane Elizabeth Olsen, një nga motrat e Olsen, dha një intervistë për shfaqjen “Keeping Secrets” në të cilën, ndër të tjera, ajo foli...

Policia e nxorri zvarrë nga shtëpia pasi po dhunonte prindërit/ Flet për ngjarjen ish-ylli i Interit

Futbollisti kolumbian, Fredy Guarin, ka thyer heshtjen përmes rrjeteve sociale, tri ditë pas arrestimit të tij. Ish-mesfushori i Interit, i cili aktualisht luan te Millonarios,...

Lajme të tjera

Web TV