“Po bën lojë”, Eri akuzon një tjetër vajzë pas largimit të Melisës nga emisioni

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Mbrëmjen e djeshme në “Përputhen Prime”, Melisa deklaroi largimin përfundimtar nga emisioni. Melisa tha se arsyeja kryesore është presioni i madh psikologjik dhe fakti që me asnjë nga djemtë nuk mendon se mund të krijojë një lidhje.

Largimi i Melisës është komentuar edhe në puntatën e sotme, ku djemtë e kanë përgëzuar për vendimin. Por Eri hodhi akuza të forta se një tjetër vajzë që ndodhet brenda programit vazhdon lojën.

Vajzat reaguan menjëherë, por Eri tha vetëm: “kujt ti djegë, le ta mbajë”.

Atdheu: E përgëzoj se përndryshe do kishte aktruar pastaj me neve.

Eri: Unë mendoj që bëri shumë mirë që u largua, u tregua e sinqertë ndryshe nga të tjerë këtu dhe po vazhdojnë lojën, por u tregua e sinqertë.

Antonela: Kush janë këta disa?

Eri: Nuk dua ta them tani, do e them më vonë, dhe Melisa e pranoi që nuk e gjen veten tek asnjë çun.

Ana: Nëse hedh akuza për ndonjë këtu, çoje deri në fund.

Eri: Kujt t’i djegë, le ta mbajë.

Andi: Nëse Melisa është e lumtur, dhe ne jemi të lumtur.

Të fundit

Të shtëna me armë zjarri në Elbasan, detajet e para

Të shtëna me armë dyshohet të jenë regjistruar në Elbasan. Mësohet se të shtënat janë dëgjuar në lagjen Brigada...

E trishtë/ Tjetër humbje nga bluzat e bardha, Covid-19 i merr jetën mjekut të njohur

Koronavirusi ka marrë një tjetër jetë nga radhët e “bluzave të bardha” në Shqipëri. Spitali Bashkiak "Dr. Stefan Gjoni " Krujë bën me dije se...

Kampionati Kombëtar zbret në fushën e blertë, luhen 7 takime në Superiore dhe në Të Parën

Luhen dy të parat e javës së 27-të të Superiores dhe 5 takime të Kategorisë së Parë. Kampionati Kombëtar i Futbollit ka luajtur të...

Doni t’i harroni kujtimet e këqija? Këto 4 teknika do t’ju ndihmojnë shumë

Shumica prej nesh kanë mendime në kokë që nuk i largojnë dot nga mendja sado që përpiqen. Si t’ia bëni në këtë rast? Në...

Festivali i çmendur i prillit/ Mijëra skiatorë me të brendshme, rrëshkasin në paradën ruse të rrëpirës

Qindra entuziastë të sportit kanë marrë pjesë edhe sivjet në paradën skiatore në bikini ose të brendshme, të kthyer tashme në festivalin alpin në...

Lajme të tjera

Web TV