Spiropali nxjerr bllof Bashën: Skuq vezë me lustrafinë dhe xhinse për Instagram

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka shënjestruar kreun e PD-së, Lulzim Bashën për postimin e bashkëshortes së tij në rrjetet sociale.

Nga foltorja e Kuvendit, Spiropali komentoi videon e Bashës, ku po gatuan në kuzhinën e shtëpisë së tij. Ajo ka hedhur dyshime mbi vërtetësinë e videos, duke ironizuar veshjen e kreut të PD-së në shtëpi. Sipas saj, Basha skuq vezë me xhinse dhe lustrafinë për Instagram.

“Lulzim Basha skuq vezë me lustrafinë dhe xhinse për Instagram. Ne kemi përballë Sali Berishën dhe Ilir Metën dy njerëz që nuk po lënë asgjë pa bërë; shpifje, fyerje, shantazhe, e deri te financimi i portaleve pa asnjë normë, din e iman, të cilët viktimat duan t’i bëjnë fajtorë”,- tha Spiropali.

Të fundit

Të shtëna me armë zjarri në Elbasan, detajet e para

Të shtëna me armë dyshohet të jenë regjistruar në Elbasan. Mësohet se të shtënat janë dëgjuar në lagjen Brigada...

E trishtë/ Tjetër humbje nga bluzat e bardha, Covid-19 i merr jetën mjekut të njohur

Koronavirusi ka marrë një tjetër jetë nga radhët e “bluzave të bardha” në Shqipëri. Spitali Bashkiak "Dr. Stefan Gjoni " Krujë bën me dije se...

Kampionati Kombëtar zbret në fushën e blertë, luhen 7 takime në Superiore dhe në Të Parën

Luhen dy të parat e javës së 27-të të Superiores dhe 5 takime të Kategorisë së Parë. Kampionati Kombëtar i Futbollit ka luajtur të...

Doni t’i harroni kujtimet e këqija? Këto 4 teknika do t’ju ndihmojnë shumë

Shumica prej nesh kanë mendime në kokë që nuk i largojnë dot nga mendja sado që përpiqen. Si t’ia bëni në këtë rast? Në...

Festivali i çmendur i prillit/ Mijëra skiatorë me të brendshme, rrëshkasin në paradën ruse të rrëpirës

Qindra entuziastë të sportit kanë marrë pjesë edhe sivjet në paradën skiatore në bikini ose të brendshme, të kthyer tashme në festivalin alpin në...

Lajme të tjera

Web TV