U tërhoq zvarrë me makinë për kilometra të tëra/ Vdekja e dhimbshme e 13 vjeçares që u ngatërrua me rripin e sigurimit

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një 13 vjeçare ka humbur jetën në mënyrë tragjike pasi u tërhoq nga një makinë për kilometra të tërë.

13-vjeçarja ishte ulur në sedijen e pasme të makinës kur një 34-vjeçar vodhi makinën ndërsa prindërit e vajzës kishin shkuar në një restorant për të marrë ushqim. Kur Brianna hapi derën për të shpëtuar ndërsa makina ishte në lëvizje, për fat të keq ajo u ngatërrua me rripin e sigurimit.

Sipas policisë, 34-vjeçari nuk ndaloi asnjë edhe një sekondë dhe vazhdoi rrugën për disa kilometra, duke tërhequr zvarrë 13 –vjeçaren e pafat. Situata u vu re nga një kalimtar i cili lajmëroi policinë ndërsa ai filloi të ndiqte makinën. Në një moment, 34-vjeçari vendosi të ndalojë makinën dhe u arrestua nga policia.

Fatkeqësisht, ishte tepër vonë për 13-vjeçaren e cila tashmë kishte humbur jetën.

Të fundit

‘100 ditë, 100 arritje’/ Rama: 10 mijë punonjës në 1.214 biznese u mbështeten me paga lufte

Kryeministri Edi Rama përmes një “Instastory” ka publikuar një ndër 100 arritjet e qeverisë gjatë mandatit të dytë. Teksa na...

Përmbyset anija nga moti i keq, humbin jetën 6 persona dhe zhduken disa të tjerë

Gjashtë persona ndërruan jetë dhe 12 të tjerë janë zhdukur pasi një anije tregtare u përmbys disa milje në jug të Port Fourchon, në...

Gjendet i vdekur një 54-vjeçar në Tiranë

Një 54-vjeçar është gjetur i pajetë në rrugë, pasi është përplasur nga një automjet. Ngjarja e rëndë ka ndodhur dje në rrugën Tiranë-Ndroq, në...

Ngjarja në Mamurras/ Sherri ndodhi pasi policët tentuan të kontrollojnë një lokal

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka dhënë detaje për ngjarjen e ndodhur një ditë më parë në Mamurras, ku mbetën të plagosur...

Bllokimi i kanalit të Suezit, Egjipti kërkon dëmshpërblimin marramendës

Egjipti po kërkon 900 milionë dollarë dëmshpërblim pas bllokimit të Kanalit të Suezit në fund të muajit mars dhe anija kontejner që e shkaktoi...

Lajme të tjera

Web TV