Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

Hakmarret punonjësi, përpiqet të infektojë ish-pronarin me COVID-19

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

E pushuan nga puna sepse u zu duke vjedhur, por ish-punonjësi i një salloni automjetesh në Turqi ka kërcënuar pronarin dhe bashkëshorten tij se do t’i infektojë ata qëllimisht me Covid 19.

Ai kishte mundur të siguronte virusin nga një i sëmurë, të cilit i kishte dhënë shumën prej 70 dollarë. Më pas ai kishte hedhur masën në çajin që iu shërbye pronarit. Ky i fundit duke folur në media u shpreh se kjo është mënyra më e çuditshme për të vrarë dikë. Policia ende nuk ka mundur të ndalojë autorin ndërsa ai i kishte lënë një mesazh ish pronarit të tij: Nuk arrita të të vras me virusin, por herën tjetër nuk do të dështoj. Shitësi i makinave është akuzuar për vrasje të mbetur në tentativë.

Vetë pronari i autosallonit, Ibrahim Unverdi, denoncoi ngjarjen në polici duke thënë se e kishte pushuar nga puna asistentin e tij pak kohë më parë sepse e kishte kapur në flagrancë duke vjedhur. Atij iu dha mbrojtja e policisë pasi tregoi kërcënimet që i ishin dërguar nga Cimen, për të cilat ai tha se ish-punonjësi i tij ishte përpjekur ta vriste.

“Nëna dhe babai im vuajnë nga sëmundje kronike. Nëse ai më infektonte me Covid-19, unë mund të kisha infektuar familjen time dhe ata përreth meje. Të paktën nëse do të më qëllonte në kokë, do të isha i vetmi që do të vdisja. Nuk ka nevojë të jesh kaq i lig”, tha Unverdi.

Gruaja e Unverdi, Dilek tha se ka frikë të largohet nga shtëpia ndërsa ai është i lirë.

“Unë dhe fëmijët e mi nuk mund të largohemi nga shtëpia. Duket se jemi në burg në shtëpinë tonë,” tha ajo.

Të fundit

Çfarë ju bën më të lumtur se dashuria?

Të shohësh vende të reja, të njohësh kulturën dhe mënyrën e jetesës së njerëzve të tjerë ndihmon për të...

Përsëritet rasti “Alma”? Një 27-vjeçare tenton të hidhet nga lumi Buna me 4 fëmijët

Një ngjarje e rëndë është parandaluar në Shkodër. Një nënë 27-vjeçare ka tentuar të hidhet në lumin Buna bashkë me 4 fëmijët e saj...

Virale/ Princesha e Dubait kërkon divorcin me një postim në Instagram

Një mesazh i shkurtër nga Sheikh Mahra bin Mohammed Al Maktoum aktualisht po shkakton bujë në botën mbretërore. Në postimin në Instagram, vajza e lartësisë...

Ndikimi i stresit në lëkurë

Stresi është një nga faktorët kryesorë që dëmtojnë organizmin tonë. Pasojat e tij ndonëse nuk mund të jenë të menjëherëshme, janë afatgjata. Nëse vuani nga ndonjë...

Si përfundim, a do të jetë Visjan Ukcenaj pjesë e BBV4 apo jo?

Aktori i humorit, Visjan Ukcenaj ka shuar zërat se do të jetë pjesë e edicionit të 4 të Big Brother Vip. Në një intervistë...

Lajme të tjera

Web TV