Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت

“Tek ne problem është kreu i opozitës”, Jozefina Topalli akuzon Bashën: Njeriu që përgjysmoi PD-në

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kryetarja e partisë Lëvizja për Ndryshim, Jozfina Topalli, shkruan se shqiptarët nuk duhet më të votojnë Edi Ramën, Lulzim Bashën me Monika Kryemadhin dhe Ilir Metën bashkë.

Ajo ajo më anë të një postimi në rrjetet sociale shprehet se përveç qeverisë dhe skandaleve, problemi është edhe tek drejtuesi i opozitës.

Ajo ka sulmuar Bashën duke thënë se ai shkatërroi opozitë dhe përgjysmoi në numra mandatin e parë.

Topalli thotë se sa më shumë rritet pakënaqësia ndaj Edi Ramës, aq më shumë bie edhe Lulzim Basha.

Postimi i plotë i Topallit:

Te dalesh me oferte ose Edi Ramen ose Lulzim Bashen me Monika Kryemadhin dhe Ilir Meten bashke eshte gjeja me e pamerituar per shqiptaret pas 3 dekadash , (ku emrat e mesiperm kane patur cdo pozicion qeveritar).

Nje vend qe ka 40 % varferine  ekstreme dhe ka udheheqes politik njerez  qe menaxhojne PPP dhe Vila luksoze  edhe ne vitin elektoral eshte nje rast guiness.

Ne cdo vend te botes problemi eshte qeveria.

Ne rastin tone perseri bejme perjashtim.

Tek ne pervec qeverise dhe skandaleve e korrupsionit pa kufi  te saj , eshte problem vete drejtuesi i opozites.

Njeriu qe shkaterroi opoziten dhe e pergjysmoi ne numra  ne mandatin e pare; qe i dhuroi qeverise te gjitha mandatet e deputeteve opozitar; qe i fali te gjitha keshillat bashkiak e bashke me ta te gjitha bashkite ne mandatin e dyte; ai, qe per 8 vite nuk rreshti duke thene se nuk ka zgjedhje me Edi Ramen e qe tani po hyn si pa te keq ne zgjedhje pikerisht me ER, eshte rasti politik me i çuditshem ne bote.

Por problemi e cudite nuk ndalen ketu..

Sa me shume rritet pakenaqesia ndaj ER aq me shume bie edhe Lulzim Basha.

Lexo edhe :  Skemë mashtrimi me TVSH-në, prokuroria çon në gjyq Rezart Taçin

Ne kete kontekst politik deshperues, shqiptaret kane mundesi te votojne kundra Edi Rames, kundra Lulzim Bashes, kundra Monika Kryemadhit dhe Ilir Metes.

Ata kane mundesi te votojne per Levizjen per Ndryshim qe eshte kundra 3 kryetareve te korruptuar.

Ata kane mundesi te zevendesojne politiken cinike me politiken e shpreses.

Vota e tyre do ishte vote proteste, vote inteligjente dhe vote shprese

Të fundit

Angli – Spanjë, rivaliteti i dy mbretërive

Nga Leonard Veizi   Mesdhetarët e nxehtë e të shkathët përballë ishullorëve të ftohtë e të kalkuluar. Të dy vendet kanë...

Beleri niset për Strasburg, Burgjet firmosin lejen shpërblyese

Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve ka konfirmuar se Dhionisis (Alfred) Beleri, i cili vuan dënimin për më shumë se një vit në IEVP Fier,...

Çfarë tregoi protesta e 11 korrikut për opozitën

Nga Roland Qafoku Prej një muaji me vulë. Prej 11 vitesh me dëshirë të madhe për të rrëzuar qeverinë. Prej po aq vitesh e pa...

Horoskopi 15 Korrik 2024, çfarë kanë parashikuar yjet për shenjën tuaj

Dashi Do përballeni me një të papritur të cilën me zor do e zgjidhni. Në raportin dashuror mos jini negativ, pasi ky është një moment...

Lajme të tjera

Web TV