Arrestimi i gjyqtares dhe zyrtarëve në Gjykatën e Krujës/ Kim: SPAK po bën detyrën

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim ka reaguar për operacionin në Krujë.

“Reforma në drejtësi nuk ka për të ndodhur, që SPAK nuk ka për të funksionuar kemi gabim, ju inkurajoj që të shihni të gjitha hapat e SPAK, të gjitha çështjet, duke përfshirë edhe rastin e sotëm në Krujë. Report Në drejtësi nuk është një mrekulli, ajo ndodh hap pas hapi dhe prandaj duhet të zhvillohet dhe duhet të ndihmojmë njëri tjetrin që të zhvillohet dhe të ecë përpara. Duhet që ta shtyni veten që të shkoni kundër skepticizmin, shikoni çfarë SPAK po bën, policia, mos e lërë që të shpërqendroheni nga propaganda”, tha Kim.

Të fundit

Të shtëna me armë zjarri në Elbasan, detajet e para

Të shtëna me armë dyshohet të jenë regjistruar në Elbasan. Mësohet se të shtënat janë dëgjuar në lagjen Brigada...

E trishtë/ Tjetër humbje nga bluzat e bardha, Covid-19 i merr jetën mjekut të njohur

Koronavirusi ka marrë një tjetër jetë nga radhët e “bluzave të bardha” në Shqipëri. Spitali Bashkiak "Dr. Stefan Gjoni " Krujë bën me dije se...

Kampionati Kombëtar zbret në fushën e blertë, luhen 7 takime në Superiore dhe në Të Parën

Luhen dy të parat e javës së 27-të të Superiores dhe 5 takime të Kategorisë së Parë. Kampionati Kombëtar i Futbollit ka luajtur të...

Doni t’i harroni kujtimet e këqija? Këto 4 teknika do t’ju ndihmojnë shumë

Shumica prej nesh kanë mendime në kokë që nuk i largojnë dot nga mendja sado që përpiqen. Si t’ia bëni në këtë rast? Në...

Festivali i çmendur i prillit/ Mijëra skiatorë me të brendshme, rrëshkasin në paradën ruse të rrëpirës

Qindra entuziastë të sportit kanë marrë pjesë edhe sivjet në paradën skiatore në bikini ose të brendshme, të kthyer tashme në festivalin alpin në...

Lajme të tjera

Web TV