Habit aktori: Dua partnere seksi, se inteligjente nuk ka. Ja vendi më i çuditshëm ku kam bërë seks

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Rezart Veleshnja është mjaft i rezervuar për jetën e tij private, por në një intervistë për “After Party” ka zbuluar disa detaje intime.

Aktori i njohur i humorit rrëfeu se është në një lidhje dashurie, ndërsa preferon që partnerja e tij të jetë seksi, sepse sipas tij “inteligjente nuk ka”.

Ai tregoi se është njeri tradicional dhe se mes bashkëjetesës e martesës, do zgjidhte këtë të fundit.

Rezart Veleshnja u shpreh se vendi më i çuditshëm ku ka bërë seks është “buzë autostradës Tiranë-Vlorë”, ndërsa në mesazhin drejtuar partneres i kërkojë “që të dojë më shumë veten e saj”.

Pjesë nga intervista:

Një partnere seksi apo inteligjente?

Rezart Veleshnja: Absolutisht seksi, sepse nuk ka inteligjente.

Në një lidhje apo single?

Rezart Veleshnja: Po ç’është kjo pyetje, kush është ai që do të rrijë single. Po sigurisht

Martesë apo bashkëjetesë?

Rezart Veleshnja: Martesë, jemi shqiptarë, akoma s’jemi bërë anglezë.

Dasmë private apo tradicionale?

Rezart Veleshnja: Absolutisht tradicionale.

Karrierë perfekte apo lidhje dashurie perfekte?

Rezart Veleshnja: Nëse ke karrierë do kesh edhe lidhje perfekte.

Dushin vetëm apo me partneren?

Rezart Veleshnja: Dushi vetëm, të shijon më shumë.

Seks në det apo me mal

Rezart Veleshnja: Kripa të djeg, në mal më mirë (qesh).

“Viti i ri 2020” dua të më gjejë me …

Rezart Veleshnja: Me një grua dhe një fëmijë shumë të shëndetshëm.

Aktori më i mirë shqiptar …

Rezart Veleshnja: Roland Trebicka për komedinë, ndërsa për “më seriozen” është Robert Ndrenika.

Vendi më i çuditshëm ku kam bërë seks …

Rezart Veleshnja: Buzë autostradës Tiranë-Vlorë.

Një dedikim dashurie partneres ideale që po të sheh…

Lexo edhe :  “Urime Vjosa Osmani”, Rita Ora uron presidenten e re të Kosovës

Rezart Veleshnja: Zemër, të kam shumë xhan, je shumë e mirë. Sado që të dua unë, nëse nuk e do veten, prap 1 % dashurie kam për një njeri që s’ka lidhje mishërisht me mua. Kështu që duaj veten më shumë.

Të fundit

Lajmi i fundit/ Zbulohet një tjetër arsenal i madh armësh të fshehura në Tiranë, ja kush është pronari

Policia e Tiranës ka zbuluar një tjetër arsenal të madh armësh në kryeqytet. Mësohet se depoja me armë të...

Gjendet një 45-vjeçare e djegur në një makinë, burri i saj u vetëvar në pemë

Një ngjarje e rëndë është shënuar në fshatin Manskuri të Kavajës. Rreth orës 11:45 të kësaj të shtune, është gjetur një makinë e djegur,...

“Do lija gruan”/ Ish-deputeti shqiptar rrëfen se cila artiste dhe deputete i pëlqen

Ai njihet si një ndër analistët që flet më pa ‘doreza’. Bëhet fjalë për ish-deputetin Milaim Zeka, i vili nuk i kursen batuat në...

Balla: Beteja kryesore e 25 prillit është Drejtësia, Kryemadhi dhe Bardhi s’kanë asnjë lidhje me Librazhdin

Drejtuesi Politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Elbasanit, Taulant Balla zhvilloi një bashkëbisedim me banorët e Xhyrës në Librazhd. Në fjalën e tij, Balla...

Përfundon restaurimi i xhamisë së Et’hem Beut në Tiranë (Foto)

Ka përfunduar restaurimi xhamisë së Et’hem Beut në Tiranë, një nga objektet më të rëndësishme të besimit mysliman, por dhe një monument i rrallë...

Lajme të tjera

Web TV