Filmi “Mr & Mrs Smith” do të rikthehet! Por jo me Angelina Jolie dhe Brad Pitt

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Filmi i vitit 2005 “Mr & Mrs Smith” është më i famshëm i Angelina Jolie dhe Brad Pitt, dhe ai që çoi në nisjen e një romance mes dy aktorëve që zgjati për 12 vite, deri në 2016-n. Tani rapotohet se filmi do të rikthehet sërish, por nuk do të luhet më nga ata.

Donald Glover, 37 vjeç, dhe Phoebe Waller-Bridge, 35 vjeçe, janë përzgjedhur që të luajnë rolin e personazhëve kryesorë në filmin aksion.

Aktori i pari dha lajmin: “Mr + Mrs Smith. Donald Glover x Phoebe Waller-Bridge”.

Sipas ‘Variety’, projekti i ri do të jetë një serial i bazuar në filmin “Mr + Mrs Smith”, ku Jolie dhe Pitt luajnë rolin e një çifti të martuar që janë vrasës të fshehtë, që punojnë për kompanitë kundërshtare. projekti do të realizohet nga Amazon dhe do të publikohët në 2022-shin.

Aktorët kanë bashkëpunuar më herët në filmin ‘Solo: A Star Wars Story’, të publikuar në 2018-n.

 


Të fundit

29-vjeçari në Tiranë tenton të vetëdigjet me benzinë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Tiranë, ku një i riu ka tentuar të vetëdigjet me benzinë....

Aurela Hoxha pozon me bikini, ja si duket modelja pas lindjes

Aurela Hoxha prej disa kohësh është zhvendosur në Spanjë, ku është duke shijuar jetën e saj të re. Modelja seksi është shumë aktive në rrjetet...

Manastirliu inspekton spitalin e Sarandës: Në Shtator vihet në funksion pavioni i pediatrisë së re dhe laboratorët

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka inspektuar investimet në spitalin e Sarandës. Manastriliu ka bërë me dije se brenda muajit shtator do të përfundojë...

Detaje nga aksidenti ku humbi jetën i mituri/ Nëna evitoji përplasjen me këmbësoren

Detaje tragjike zbardhen nga aksidenti që i mori jetën një djali vetëm 6 vjeç në Elbasan. Ngjarja e rëndë ndodhi sot rreth orës 09:15,...

Gjykata e Lartë cakton seancën e rradhës për ish-ministrin Tahiri, ja kur mbahet

Gjykata e Lartë ka caktuar datën e seancës për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri, për datën 28 shtator 2021. Trupi gjykues, me kryetar Ilir Pandën...

Lajme të tjera

Web TV