“Kam parë alien”/ Angela Martini shokon të gjithë me deklaratën e fortë (Foto)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Angela Martini ka vendosur të shuajë kuriozitetin e fansave për disa pyetjeve të cilat ata i drejtuan përmes Instagramit.

E pyetur nëse ka parë alienët, Angela pohoi: “E vërtetë”. Më parë modelja ka zbuluar se së shpejti do zbulojë më shumë për këtë.

Një tjetër pyetje që iu drejtua Angelës ishte nëse e ka patur bashkëshortin në burg, duke hedhur poshtë lajmet që mediat publikuan dikur për Dragosin.

Modelja pohoi se fëmijëve do t’u mësojë shqip dhe ka patur raste kur ka dalë pa të mbathura.

Të fundit

Kokaina në Durrës/ Flet administratori i firmës: Jemi komplet të pambrojtur

Një sasi kokaine, prej rreth 200 kilogramësh është sekuestruar këtë të enjte në Portin e Durrësit, pas kontrolleve të...

“Nuk më kthehet gruaja në shtëpi”/ Rama zbulon ‘hallin’ e qytetarit: Më tha nuk ta jap votën sepse…

Kryeministri Rama ka zbuluar në Vlorë një bisedë interesante që ka patur me një qytetar, i cili i ishte ankuar se i kthehej vonë...

Çuçi takime në Memaliaj dhe Tepelenë: PS i fiton zgjedhjet, këtë e di edhe opozita

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste në qarkun Gjirokasër dhe kandidati për deputet, Bledi Çuçi ka vijuar takimet elektorale në Memaliaj. Gjatë një bashkëbisedimi me...

“Të dëmshme dhe të pavlera”/ Mozzik i del kundër Qeverisë Kurti

Këto tre ditët e fundit, mbi 15 mijë kosovarë janë futur në Shqipëri, për shkak masave të ashpra që qeveria Kurti ka vendosur, për...

Dogji gruan dhe u vetëvar në pemë, dalin pamjet e makinës ku ndodhi krimi horror (Video)

Publikohen pamjet e makinës ku ndodhi krimi horror ditën e sotme në Kavajë, ku Bilbil Shirja 48-vjeç, i vuri flakën bashkëshortes së tij. Pasi ka...

Lajme të tjera

Web TV