Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno

Reshjet e dëborës vështirësojnë qarkullimin, Balla thirje qytetarëve: Qëndroni në shtëpi, vijon puna për hapjen e rrugëve

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Reshjet e dëborës vështirësojnë qarkullimin në aksin Elbasan-Qafë-Thanë, Balla thirrje qytetarëve të qëndroijnë në shtëpi, ndërsa vijon  puna për mbajtjen hapur të rrugëve

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka dalë në terren për të parë nga afër situatën e krijuar nga reshjet e dendura të dëborës që kanë përfshirë vendin orët e fundit.

Teksa pa nga afër punën që po kryhet për pastrimin e aksit kombëtar Elbasan-Qafë Thanë, Balla, tha se është hedhur kripë që herët në mëngjes.

“Këto nuk janë reshje normale dëbore, por një stuhi dëbore me temperatura tepër të ulta. I bëj banorëve të qëndrojnë në shtëpi ndërsa punohet për mbajtjen hapur të rrugëve. Kjo është një stuhi dëbore, intensiteti i reshjeve dhe temperaturat shumë të ulta minus 3 dhe minus 4 e bëjnë të pamundur që ne të garantojmë pastrimin e rrugëve në çdo cep të territorit. Puna do të vazhdojë . I bëj thirrje banorëve dhe do tju sugjetoja të mos lëviznin me makina. Ambulancat dhe çdo shërbim tjetër do të jetë në dispozicion derisa të garantohet që pastrimi i rrugëve  të jetë në çdo cep mirë do të ishte të qendronit në shtëpi. Qendroni në shtëpi dhe për shkak të COVID-19”, deklaroi Balla.

Gjithashtu Balla i bën thirrje banotëve që për çdo nevojë shëndetësore telefononi në 1️⃣2️⃣7️⃣

 

Të fundit

Misteri/ Atentatori shënjestronte Trump, snajperistët e shërbimeve sekrete …

Atentatori i Donald Trump në Pensilvani është identifikuar si Thomas Matthew Crooks. Ai u ekzekutua pasi qëlloi ndaj Trump, i...

Veliaj me të rinjtë socialistë: PS e vetmja forcë që mbështet rininë

Këtë fundjavë, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ishte i ftuar në “Futu në lojë”, një garë debati mes të rinjve socialistë, që...

Skandali tek Onkologjiku/ Ҫështja e mjekëve kalon në SPAK

Dosja e spitalit “Onkologjik”, e finalizuar me shumë bujë nga prokuroria e Tiranës, është transferuar për hetime të mëtejshme në Prokurorinë e Posaçme SPAK. Vendimi...

Shpejtësi dhe përdorim telefoni në timon, Rrugorja e Tiranës arreston 13 persona

Policia Rrugore e Tiranës, ka arrestuar 13 persona gjatë javës që lamë pas. Gjithashtu, janë vendosur më shumë se 13 mijë masa administrative, ndërsa...

Atentati ndaj Trump, si i shpëtoi atentatori vëzhgimit të forcave të sigurisë/ Dëshmitë

Si mund të ndodhte kjo? Pas atentatit ndaj ish-presidentit amerikan Donald Trump, autoritetet amerikane të sigurisë janë përballur me pyetje të dhimbshme. Pse Shërbimi Sekret...

Lajme të tjera

Web TV