Me të kuqe dhe tepër joshëse/ Moderatorja shqiptare ndez rrjetin me fotot sensuale (Foto)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Me poza sensuale dhe e tëra me veshje të kuqe moderatorja ka tërhequr vëmendjen e fansave.

“A do të jesh Valentini im”, shkruan Lei poshtë njërës fotos, duke bërë fansat të dyshojnë se në krah, moderatorja nuk ka një partner.

Në fotot e tjera, ku duket e buzëqeshur, dhe mban një zemër të kuqe në dorë shkruan “Gëzuar Shën Valentinin! Nuk ka formulë për dashurinë, ajo ekziston në shumë forma dhe mënyra”.

Lei Kraja është moderatore e sportit në Digitalb, dhe përveç profesionalizmit, ajo vlerësohet si një ndër vajzat më të bukura të televizionit.

 

 

Të fundit

72-vjeçari ecën 10 km mbi kalë për të shitur qumësht në Librazhd

Mehmet Skenja nga fshati Dorëz I Librazhdit, nuk ndalet së punuari që kur agon deri sa bëhet natë. Ditën...

E nxjerr zvarrë nga makina dhe e godet me grushte/ Sherr mes vajzave tek Currilat në Durrës (VIDEO)

Një skenë, e cila nuk është shkëputur nga asnjë film aksion, është filmuar në zonën e Currilave në Durrës. Në video duken vajzat që...

Rama publikon letrën drejtuar Ahmet Zogut: Vetëm ne e mbajtëm premtimin për rrugën e Lumit të Vlorës

Rruga e Lumit të Vlorës, e cila është premtuar prej 100 vitesh, duket se po bëhet realitet. Mbrëmjen e sotme kryeministri Edi Rama ka publikuar...

Balla takim me banorët në Stravaj: Mandati i ri nevojitet për të transformuar Shqipërinë

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Elbasanit Taulant Balla zhvilloi një takim me banorët e fshatit Stravaj në Prrenjas. Në fjalën e tij...

E reja nga Kamza denoncon dhunën e tmerrshme të bashkëshortit: Më goditi me grushta në kokë derisa më ra të fikët

Ajo refuzoi që t’u bindej urdhërave të tij. Por urdhëri i tij nuk ishte një kërkesë normale, në një familje normale dhe për një...

Lajme të tjera

Web TV