“Shijoni këtë pamje të mrekullueshme” Yuri Kim ndan foton e Ambasadës Amerikane të mbuluar në dëborë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ambasadorja Yuri Kim ka ndarë në ‘Twitter’ foton e rezidencës së SHBA-së në Tiranë e cila është e mbuluar me të bardha nga dëbora. Kim shkruan se kjo është fotoja e ditës ndërkohë që uron që të gjithë të jenë duke e shijuar këtë ditë të mrekullueshme për Tiranën.

POSTIMI:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
# Fotoja eDitës | Ambasada e SHBA e mbuluar në dëborë këtë mëngjes. Urojmë që të gjithë ju po e shijoni këtë pamje të rrallë & të mrekullueshme të Tiranës!

Ambasada AmerikaneKujtojmë se ambasadorja dy ditë më parë konfirmoi se ka rezultuar pozitive me Covid e se ndodhet e karantinuar prej nga do të vijojë punën.

 

Të fundit

Italia do të lehtësojë masat antiCovid

Italia do të fillojë me lehtësimin e kufizimeve anti-COVID duke filluar nga 26 prilli, ka paralajmëruar kryeministri italian, Mario...

A janë reale shifrat dhe pse kanë pësuar ulje? Përgjigjet mjeku Alimehmeti

Epidemiologu Ilir Alimehmeti ka folur për procesin e vaksinimit masiv, ku tha se ditët e fundit kemi një rënie të shifrave, pasi sipas tij...

“S’po kuptoj kush është lideri në opozitë”/ Rama i përgjigjet ftesës së Metës për debat publik

Kryeministri Edi Rama pas Lulzim Bashës ka refuzuar edhe ftesën e Presidentit Ilir Meta për debat publik. Rama madje ironizoi se këto kohë po...

Basha kopjon Ramën, poston video nga makina: Do të jem kryeministër i…

Mesazhet ndaj qytetarëve nga makina apo telefonatat me kandidatët janë një rutinë e kryeministrit Edi Rama, por që së fundi është kopjuar nga kreu...

“Do i pres dorën atij që vjedh vota”/ Rama për deklaratën e Metës: Ky nivel komunikimi kërkon psikiatër!

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur sot në mbrëmje deklaratave të forta që ka bërë Ilir Meta lidhur me zgjedhjet e ardhshme të 25...

Lajme të tjera

Web TV