Elvisi bën deklaratën e papritur: Jam në “Përputhen” vetëm për Sindin

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Elvisi u deklarua dje se është vetëm për Sindin.

Përpos befasive të ndryshme dje në episodin e “Përputhen”, një përqafim i ngrohtë ndodhi edhe mes Sindit dhe Elvisit.

Ky i fundit deklaroi se tani e tutje do të gjendet ne emision vetëm për të, çka nxiti thirrje dhe brohorima në emision, ”puthe, puthe”.

Një deklaratë e tillë erdhi fill pas një debati të fortë që Sindi pati me Ana Kaurin.

Sindi akuzoi Anën se konkurrentja ka diçka jashtë, duke thënë se për momentin nuk ka prova.

Të fundit

E reja nga Kamza denoncon dhunën e tmerrshme të bashkëshortit: Më goditi me grushta në kokë derisa më ra të fikët

Ajo refuzoi që t’u bindej urdhërave të tij. Por urdhëri i tij nuk ishte një kërkesë normale, në një...

Mund të sjellë ndryshimin historik/ Ilaçi i ri për trajtimin e tumorit të trurit

Dy persona me kancer të avancuar të trurit i janë përgjigjur mirë një prove të vogël të një kombinimi eksperimental të ilaçeve kimioterapike dhe...

Të gjitha gratë e Princit Philip, 63 herë shkoi drejt divorcit me Mbretëreshën

Mbretëresha Elizabeth II ka shkuar në prag të divorcit nga burri i saj Philip, Duka i Edinburgut, plot 63 herë. Por nëse asaj do...

Ish-partnerja e Meriton Mjekiqit i çjerr maskën moderatorit: Nuk e ka takuar kurrë djalin tonë live, më kërcënon të mbyll gojën!

Moderatori i emisionit më të ndjekur të momentit në Kosovë, “Gjoni Black”, Meriton Mjekiqi, ditë më parë ishte i ftuar në emisionin “NIN”, ku...

Ana Lleshi e thotë troç: U futa në Për’puthen për një tjetër qëllim dhe do ta përdor!

Ana Lleshi është konkurrentja e parë e përjashtuar nga emisioni “Për’puthen”, e cila u kthye shumë shpejt në personazhin më të njohur e të...

Lajme të tjera

Web TV