Nga sherri me Baby G dhe fama në rep/ Kush është konkurrentja e re e Për’puthen?

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Gjatë mbrëmjes së kaluar pjesë e emisionit “Për’puthen” u bashkua dhe një konkurrente e re, e cila tërhoqi vëmendjen e të gjithë djemve me pamjen e saj dhe jo vetëm.

Djemtë duhet të zgjidhnin mes dy vajzave që do i bashkoheshin programit dhe ata zgjodhën Sarën.

Sara Malaj tregoi se është 22 vjeçe dhe jeton në Athinë, aty ku studion për psikologji. Konkurrentja e re nuk është e panjohur për publikun shqiptar pasi në vitin 2018 ajo solli një këngë në bashkëpunim me reperin Don Phenom e titulluar “Dirty Wine”, që asokohe korri sukses për dyshen.

Por jo vetëm kaq pasi Sara, po në këtë vit ishte në qendër të vëmendjes së mediave për sherrin me Baby G me të cilën shkëmbeu disa mesazhe, madje edhe u kërcënua nga kjo e fundit.

Të fundit

Covid i pamëshirshëm/ I merr jetën shqiptares sapo bëhet nënë

Një 24-vjeçare ka ndërruar jetën në Kosovë, për shkak të Covid-19. E reja ishte e infektuar prej ditësh dhe...

Kush është agjenti 007 shqiptar që bashkëpunonte me gjermanët (Emri+Foto)

Historia e njërit prej agjentëve më të mëdhenj të Luftës së Dytë Botërore, që nga çelësbërës kasafortash u shndërrua në vjedhës dokumentesh të rëndësishme....

Laboratori i kanabisit në Kurbin, shpallet në kërkim drejtori i Kadastrës

Drejtori i Kadastrës së Kurbinit, Edmond Stojani është shpallur në kërkim për laboratorin me drogë në Fushë Gjormë. Në pranga deri më tani ka rënë...

Sherr mes të rinjve në Tiranë, vëllezërit plagosin dy persona

Një sherr mes katër personave ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Yzberisht, duke përfunduar në përdorimin e thikës dhe sendeve të forta. Dy vëllezërit Mario...

Kthyen magazinën në laborator kanabisi, në pranga një person në Kurbin

Goditet një tjetër rast i tentativës për kultivim të bimëve narkotike. Finalizohet me sukses nga Komisariati i Policisë Kurbin, operacioni policor antikanabis i koduar “Gjormë...

Lajme të tjera

Web TV