Saimiri zgjedh dy finalistet/ Kush u largua nga Love Story?

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Rrugëtimi në “Love Story”, u mbyll për Xhesi Perajn. Nga të gjitha zgjedhjet surprizë që Saimiri ka bërë pothuaj çdo të hënë, kjo e sotmja ishte ndoshta zgjedhja e pritshme. Pak para se vetë Saimiri të zgjidhte dy finalistet, ishte edhe opinionistja Jerina Lalaj që deklaroi se sipas saj, dy vajzat që shkonin në finale ishin Meri dhe Generda.

Në fakt, vetë Saimiri e komentoi këtë zgjedhje jo duke u nisur nga bukuria, por nga ndjenjat e tij, të cilat, nga sa duket, për Merin dhe Generdën janë më të forta.

Kështu, Meri dhe Generda do të jenë dy vajzat që do të “luftojnë” për Saimirin edhe për një javë derisa princi i spektaklit të dashurisë të ketë vendosur cila nga të dyja do të vijojë të jetë bashkudhëtare me të.

Të fundit

“Më binte pa pushim…më pështyu në surrat gjakun tim”/ Ish-i dënuari politik rrëfen: Si më torturoi Mehdi Bushati që dekoroi Meta

Dekorimi nga Presidenti Ilir Meta, i Mehdi Bushatit, i cili është edhe babai i analistit Andi Bushati, me Dekoratën...

Rama nga Kolonja bisedë telefonike me Edona Bilalin: Larg qoftë të kthehemi sërish në mbyllje (Video)

Kryeministri Edi Rama nga Kolonja ka telefonuar kryesuesen e Partisë Socialiste në qarkun e Shkodrës Edona Bilalin, të cilën e ka pyetur në lidhje...

Balla: Partia Socialiste e shndërroi Gramshin në destinacion turistik. PD dhe LSI duan të pengojnë Reformën në Drejtësi

Drejtuesi Politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Elbasanit, Taulant Balla në një takim me banorët e Gramshit iu ka rikujtuar se Partia Demoktratike...

Çfarë duhet të kenë parasysh qytetarët që hyjnë në Kosovë, publikohet vendimi për masat kufizuese

Qeveria e Kosovës ka publikuar vendimin me masat e reja kundër COVID-19, të cilat do të hyjnë në fuqi ditën e nesërme. Si masë përsëri...

Nisin punimet në autostradën Tiranë-Durrës, ja si do të devijojë trafiku i makinave për dy javët në vazhdim

Nga dita e mërkurë e datës 7 prill dhe për dy javë, të gjitha automjetet që lëvizin në autostradën Tiranë-Durrës, do të duhet të...

Lajme të tjera

Web TV