Deputeti Jenisheri: Do shkruaj një libër për këtë parlament

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Deputeti Selami Jenisheri tregon në emisionin “HARD TALK NGA ROLAND QAFOKU” se do të shkruajë një libër për periudhën që ai po qëndron në parlament. Për momentin Jenisheri është duke shkruar një libër për periudhën kur ka qenë trajnier, por premton se së shpejti do të nisë librin e tij për kujtimet nga parlamenti.

-Një libër për parlamentin pse nuk e shkruani?

-Mund ta shkruaj, por kur të dal nga parlamenti.

-Po është bukur të shkruani kujtimet nga parlamenti, faktet, ngjarjet.

-Po, po do ta shkruaj patjetër.

Të fundit

Tërmeti i fuqishëm godet vendin, shënohen 7 viktima

Të paktën shtatë persona humbën jetën pasi një tërmet me magnitudë 6 goditi brigjet e ishullit kryesor të Indonezisë,...

Pse Amerika është kundër “pasaportës së vaksinimit”?

Administrata e Presidentit Joe Biden-it ka thënë se nuk do të përfshihet në sistemin kombëtar për “pasaportën e vaksinimit”, duke ia kaluar barrën kompanive...

Detaje të reja nga vrasja mafioze e gazetarit grek, çfarë i shqetësoi vrasësit nga zbulimet e Karaivaz

Autopsia ka zbuluar se gazetari grek Giorgos Karaivaz është goditur me 10 plumba. Gazetari ka dy dëmtime në kokë, gjashtë në gjoks, një në qafë...

Zhdukja e 19-vjeçares shqiptare/ Ja çfarë tregojnë të dhënat e ‘Google’ në telefonin e saj për të

Artemis Vasili, është e reja shqiptare e cila prej 6 muajsh ka humbur gjurmët, ndërsa familjarët apelojnë për gjetjen e saj. Dhe së fundmi janë...

Droga në Portin e Durrësit/ Policia jep njoftimin zyrtar: Kapen rreth 143 kg kokainë, arrestohen…

Policia e Shtetit del me njoftimin zyrtar lidhur me operacionin për kapjen e sasisë së drogës në portin e Durrësit. ​"Vijojnë goditjet e njëpasnjëshme ndaj...

Lajme të tjera

Web TV