Nëna dhe e motra e saj u vetëflijuan në mënyrë makabre, zbulohet ku ka nisur punë Blerta Josifi

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të fundit

Lufta ndaj Covid/ Mjeku Tritan Kalo bën thirrjen e fortë: Njerëzit nuk duhet ta harrojnë kurrë që…

Mjeku Tritan Kalo gjatë takimit me ministren e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka përcjellë një mesazh për qytetarët. Kalo thotë se...

Zbardhet “axhenda” e Ramës për zgjedhje, kryesocialisti e mbyll fushatën për 25 prillin në dy qarqe njëherësh

Fushata e Partisë Socialiste për zgjedhjet e 25 prillit do të mbyllet në dy qarqe njëherësh, dy ditë para zgjedhjeve. Te Partia Socialiste kanë vendosur...

Veliaj: PS çdo stacion të jetës e ka bërë më të mirë, ndaj e votojnë 70% e grave; Kundërshtarët të bëjnë pushim edhe 4...

Në një takim me gratë dhe vajzat e Tiranës, kryetari i Bashkisë Erion Veliaj tha se qeveria me politikat e realizuara u ka ardhur...

Del emri i parë/ KQZ: Çfarë tha prokuroria për kandidatin për deputet (dokumenti)

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka bërë publike shkresën e Prokurorisë së Përgjithshme në lidhje me prej një prej kandidatëve që e ka kaluar sitën...

Breshëri plumbash/ Publikohet videoja kur ish-futbollisti ekzekutohet në mes të ditës (Video)

Është publikuar videoja kur menaxheri i futbollit, Roman Bezzubov qëllohet me armë zjarri. Kamerat e sigurisë të ambientit pranë vendit të ngjarjes kanë publikuar...

Lajme të tjera

Web TV