Parashikimet nga 21-22 deri më 28 shkurt

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

DASHI:

Po vijnë ditë kaotike. Disa mund të fillojnë nga e para. Nesër hëna do të jetë disonante. Priten ngadalësimet në punë.

DEMI:

Momente të forta agjitacioni. Diskutime në punë. Nesër gjendja astrologjike do të përmirësohet. Por do të përjetoni momente delikate në punë.

BINJAKËT:

Hëna ndodhet në një aspekt të shkëlqyeshëm. Ndryshime të këndshme në punë. Një ofertë speciale po vjen nesër. Energji të mira, për të shfrytëzuar.

GAFORRJA:

Puna e punonjësve të thjeshtë do të favorizohet. Nesër Hëna do të futet në shenjën tuaj. Marrëdhëniet me të tjerët do të jenë premtuese.

LUANI:

Jeni nën presion. Preferohen punimet krijuese. Mos i nënvlerësoni takimet nesër. Do të kenë shumë shpenzime, për të cilat duhet të tregoni kujdes.

VIRGJËRESHA:

Bëni kujdes në marrëdhëniet familjare. Nuk keni pse ta teproni në punë. Kontraste në dashuri priten gjatë ditës së nesërme. Ju pret një projekt i gjatë për të punuar.

PESHORJA:

Hëna dhe Venusi janë të rëndësishme. Një ide e mirë nuk duhet të hidhet poshtë. Nesër pritet që të nënshtroheni për diçka. Koha për të reflektuar në punë.

AKREPI:

Më mirë të veproni me kujdes. Priten një mbrëmje e nënshtruar. Më mirë është që të harroni të kaluarën gjatë ditës së nesërme. Projekte të reja pune gjatë rrugës.

SHIGJETARI:

Hëna është në opozitë. Së shpejti mund të bëni një zgjedhje vendimtare në punë. Nesër Jupiteri dhe Saturni do të jenë në favorin tuaj. Perspektiva të mira profesionale.

BRICJAPI:

Më mirë të sqaroheni me disa kolegë. Mbrëmja do të jetë e zymtë. Por nesër do të keni ndjenja shumë të rëndësishme për të jetuar. Mundohuni të bëni diçka argëtuese.

Lexo edhe :  Probleme me pronën dhe dashurinë, horoskopi javor nga Paolo Fox

UJORI:

Hëna favorizon marrëdhëniet tuaja. Nuk bëhet fjalë për sukses personal. Përballjet e preferuara do të rezervohen për nesër. Do të ndiheni mirë dhe po ashtu energjikë.

PESHQIT:

Mund të zgjidhni një problem sentimental. Energjitë janë në rritje. Nesër do të keni takime premtuese. Priten marrëveshje të mira gjatë rrugës.

Të fundit

Italia do të lehtësojë masat antiCovid

Italia do të fillojë me lehtësimin e kufizimeve anti-COVID duke filluar nga 26 prilli, ka paralajmëruar kryeministri italian, Mario...

A janë reale shifrat dhe pse kanë pësuar ulje? Përgjigjet mjeku Alimehmeti

Epidemiologu Ilir Alimehmeti ka folur për procesin e vaksinimit masiv, ku tha se ditët e fundit kemi një rënie të shifrave, pasi sipas tij...

“S’po kuptoj kush është lideri në opozitë”/ Rama i përgjigjet ftesës së Metës për debat publik

Kryeministri Edi Rama pas Lulzim Bashës ka refuzuar edhe ftesën e Presidentit Ilir Meta për debat publik. Rama madje ironizoi se këto kohë po...

Basha kopjon Ramën, poston video nga makina: Do të jem kryeministër i…

Mesazhet ndaj qytetarëve nga makina apo telefonatat me kandidatët janë një rutinë e kryeministrit Edi Rama, por që së fundi është kopjuar nga kreu...

“Do i pres dorën atij që vjedh vota”/ Rama për deklaratën e Metës: Ky nivel komunikimi kërkon psikiatër!

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur sot në mbrëmje deklaratave të forta që ka bërë Ilir Meta lidhur me zgjedhjet e ardhshme të 25...

Lajme të tjera

Web TV