Covid 19 i merr jetën 17-vjeçarit nga Elbasani, i shtruar prej ditësh në spitalin Infektiv

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një 17-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme në qytetin e Elbasanit pasi ishte i prekur nga Covid. Mësohet se i riu ka qënë i shtruar në spital prej ditësh mirëpo nuk ka mundur që të fitonte betejën me virusin.17-vjecari nga Elbasani. I riu ishte i shtruar prej disa ditësh në spitalin covid 1 në kryeqytet.

vijon…

Të fundit

Covid 19 i merr jetën 17-vjeçarit nga Elbasani, i shtruar prej ditësh në spitalin Infektiv

Një 17-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme në qytetin e Elbasanit pasi ishte i prekur nga Covid. Mësohet...

INVESTIGIM VI- Audio-përgjimi/ Noterja Demollari e përfshirë në skemën e mashtrimit të Fondit Besa

Skandalet mes “Fondin Besa” dhe “klientëve” të surprizuar nga makinacionet e papara që u janë bërë prej sekserëve, noterëve dhe punonjësve të fondit në...

INVESTIGIM V/ Regjistrimi audio i skandalit financiar. Si u bë kamerieri klient i ‘Fondit Besa’ pa dijeni

Në morinë e denoncimeve që i kanë ardhur këto ditë “Priza.al” nga qytetarë të ndryshëm që kanë nisur të denoncojnë mashtrimet dhe problemet që...

Çmenduri/ I riu shqiptar ther në mes të rrugës ish-të dashurën, tmerrohen kalimtarët

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Torino, ku një 20-vjeçare me origjinë greke ndodhet në spital në rrezik për jetën, pasi është plagosur...

Gjermani/ Mësuesit dhe kujdestarët prioritet për vaksinimin

Pas vendimit të disa landeve që të rihapin në fillim të javës shkollat dhe kopshtet e fëmijëve, arsimtarët dhe kujdestarët pritet të kenë prioritet...

Lajme të tjera

Web TV