“Mos na hidhni në Instagram”/ Veliaj tallet me Bashën, publikon videon me tramvaj tek sheshi ‘Nënë Tereza’

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka publikuar një video në profilin e tij në Instagram ndërsa nuk ka kursyer ironinë ndaj kreut të PD, Lulzim Basha.

Në videon e Veliajt  shfaqet një tramvaj prej lodre i linjës Sheshi “Nënë Tereza”–Kamëz.  Bashkëngjitur videos Veliaj shkruan: “Mos na hidhni në Instagram ore”, duke ironizuar kështu Bashën i cili iu drejtua me të njëjtat fjalë pak ditë më parë gruas së tij teksa e filmonte duke gatuar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erion Veliaj (@erionveliaj)

Të fundit

“Mos na hidhni në Instagram”/ Veliaj tallet me Bashën, publikon videon me tramvaj tek sheshi ‘Nënë Tereza’

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka publikuar një video në profilin e tij në Instagram ndërsa nuk...

E fundit/ Pezullohet procesi i Vetingut në Policinë e Shtetit

Është pezulluar përkohësisht procesi i Vetingut në Policinë e Shtetit. Lajmi në përditësim..

Spiropali: Ata nuk janë opozita e lindur, por qeveria e vdekur që do të ngjallet

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali gjatë fjalës së saj në Kuvend tha se opozita ka qëllim të pengojë integrimin e...

Kush është Pablo Hasél dhe pse po protestojnë spanjollët pas burgosjes së reperit?

Trazirat kanë shpërthyer në disa qytete spanjolle ditë më parë, teksa janë mbajtur protesta për liri të shprehjes, lidhur me burgosjen e një reperi...

Momenti qesharak nga takimi ‘online’, gruaja tenton të puthë burrin, reagimi epik (VIDEO)

Një video e një gruaje që përpiqet të puthë burrin e saj gjatë një bisede me video në Zoom është bërë virale në mediat...

Lajme të tjera

Web TV