Një nga femrat më seksi në Shqipëri, ja si dukej Luana Vjollca 13 vite më parë (FOTO)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Sot është një bjonde “bombastike” por dikur Luana Vjollca ishte një ndër brunet më të ëmbla të ekranit tonë.

Vetë Luana ka postuar në rrjete e saj sociale disa foto të kohës kur ajo ishte vëtëm 16-vjece, pra rreth 13 vite më parë.

Luana ka pozuar për revistën “Jeta”, në kohën kur ishte ende brune. Moderatorja shihet me shumë kilogramë më pak në trup por shumë simpatike.

Rikujtojm se ajo e filloi eksperiencën në televizion në adoleshencë së bashku me motrën e saj, Marinën, si velina në emisionin “Fiks Fare”.

Të fundit

Një nga femrat më seksi në Shqipëri, ja si dukej Luana Vjollca 13 vite më parë (FOTO)

Sot është një bjonde "bombastike" por dikur Luana Vjollca ishte një ndër brunet më të ëmbla të ekranit tonë. Vetë...

Uji i ngrohtë dhe banane/ Pse duhet t’i kombinoni në mëngjes

Mëngjesi është vakti më i rëndësishëm i ditës por shumë njerëz shpesh nuk kanë kohë të mjaftueshme për të përgatitur diçka të shëndetshme dhe...

Ja si të zbuloni nga sytë se keni mungesë të vitaminës D

Nëse jeni një person që tentoni të shmangni diellin, vuani nga alergjitë në qumësht ose i përmbaheni një diete të rreptë vegane, mund të...

Rrëfimi i rrallë/ Arjan Konomi përlotet dhe tregon si i shpëtoi jetën Albin Kurtit

Opinionisti i emisionit Për’puthen, Arjan Konomi ishte i ftuar së fundmi në emisionin “Kojshia show”. Ai rrëfeu për kohën e luftës në Kosovë, ku...

E rëndë/ Shkrumbohet nga flakët banesa, humb jetën një burrë

Një banesë është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në Finiq, ku për pasojë ka humbur jetën një 90-vjeçar, i asfiksuar. Dyshimet janë se...

Lajme të tjera

Web TV