Nuk i del inati me Ibrahimovic/ Lukaku e thumbon sërish: Ta kam thënë që… (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ka vazhduar përplasja mes Romelu Lukakut dhe Zlatan Ibrahimovicit, por kësaj here në distancë.

Kujtojmë se para pak javësh, sulmuesi i Interit dhe ai i Milanit patën një përballje të ashpër, ku shkëmbyen edhe fyerje mes njëri-tjetrit.

Në javën e 23-të, Nerazzurët mposhtën 3-0 Rossonerët në San Siro, duke thelluar kështu diferencën në kreun e tabelës.

Belgu shënoi golin e tretë të takimit për Interin, ndërsa në festën e golit thumboi Ibrahimovicin.

Lukaku bëri me shenjë se në Milano është vetëm një mbret dhe është vetëm ai e jo suedezi.

“Unë jam më i miri. Unë, unë, ta kam thënë”, thumbon belgu në drejtim të Ibras.

 

Të fundit

Nuk i del inati me Ibrahimovic/ Lukaku e thumbon sërish: Ta kam thënë që… (Video)

Ka vazhduar përplasja mes Romelu Lukakut dhe Zlatan Ibrahimovicit, por kësaj here në distancë. Kujtojmë se para pak javësh, sulmuesi...

Rrahën barbarisht të riun në mes të lokalit me shkopinj, policia identifikon autorët (Emrat)

Policia ka zbardhur ngjarjen e ndodhur në Fushë-Krujë, ku një i ri u godit me sende të forta. Mësohet se është arrestuar shtetasi Geart...

Përfshihet nga flakët qendra shëndetësore në Elbasan

Qendra shëndetësore në Papërr të Elbasanit është përfshirë nga flakët. Vatra e zjarrit është konstatuar rreth orës 07:50. Menjëherë është njoftuar shërbimi zjarrfikës i cili...

“Mos harrojmë çfarë kaluam”/ Rama publikon videon: Jemi përballur me sfida të mëdha

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me një video në rrjetet sociale ku ai tregon disa prej sfidave që nga tërmeti...

Ish-drejtues shteti dhe yje të kinematografisë shqiptare/ Kush janë personalitetet që u vaksinuan ndaj Covid-19

Dozën e parë të vaksinës e morën dje edhe veteranë, aktorë, por dhe mjekë të fashës moshore mbi 80 vjeç. Dozat e para iu dhanë...

Lajme të tjera

Web TV