Pasi bënë lidhjen publike, Bearti dedikim Teas: Ajo është një tigreshë, është e imja (Foto)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një muaj pasi e bënë lidhjen zyrtare, Tea dhe Bearti duket se janë mësuar me komentet negative dhe vazhdojnë jetën. Në një video të publikuar nga Bearti në Instagramin e tij, çifti shihet duke pozuar, të veshur me të zezë.
Përngjitur me videon, Bearti i ka dedikuar Teas disa fjalë. “Të pëlqeva që kur të pashë për herë të parë. Ajo është tigreshë, është e imja”.

Kujtojmë se Tea u kryqëzua para një muaji, pasi u shtir bashkë me Andin se ishin të dashuruar, por në fakt ka qenë e gjitha një lojë, që ende nuk dihet se kush e ideoi.

Të fundit

Pasi bënë lidhjen publike, Bearti dedikim Teas: Ajo është një tigreshë, është e imja (Foto)

Një muaj pasi e bënë lidhjen zyrtare, Tea dhe Bearti duket se janë mësuar me komentet negative dhe vazhdojnë...

Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar pozon foto nga plazhi pa reçipeta

Erjona Sulejmani është një nga modelet më të njohura dhe më simpatike. Të gjithë e mbajnë mend lidhjen e saj me shqitarin Blerim Dzemaili. Ish-bashkëshortja...

“Të shokuar nga lajmi”/ Vrasja e ambasadorit italian, reagon Xhaçka: Zemrat tona shkojnë drejt familjes së tij

Ministrja e jashtme Olta Xhaçka ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale lidhur me ngjarjen e shënuar sot në Kongo ku mbeti i...

Shokuese/ Rrëmbehet dhe vritet ambasadori i huaj

Ambasadori italian Luca Attanasio është vrarë gjatë një sulmi në Republikën Demokratike të Kongos. Mediat ndërkombëtare bëjnë me dije se ambasadori Attanasio po udhëtonte me...

Policia neglizhoi telefonatat për ndihmë/ Studentja torturohet për tre orë e gjysmë nga ish-i dashuri derisa humbi jetën

Një studente është torturuar dhe mbytur për vdekje nga ish-i dashuri pasi policia raportohet se kishte injoruar disa telefonata në shërbimet e emergjencës. 23 vjeçarja...

Lajme të tjera

Web TV