“Pu to kseris”, zbuloni arsyen pse ky shqiptar është bërë i famshëm në Greqi (VIDEO)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një intervistë që u bë e famshme disa kohë më parë në vendin tonë, për shkak të përgjigjes qesharake të protagonistit, tashmë ka marrë dhenë edhe në vendin fqinj, Greqi.

Video është shpërndarë dhe modifikuar në versione të ndryshme qindra herë, ndërsa ka grumbulluar miliona shikime. Ajo që bie në sy është numri i lartë i komentuesve grekë, të cilët duhet thënë, në një pjesë të madhe nuk e shohin me përbuzje, por mesa duket u sjell ndërmend ato vitet e para kur shqiptarët shkuan për herë të parë emigrantë në vendin fqinj.

Në video gazetarja e pyet nëse Rama është karizmatik, ndërsa ai i përgjigjet “pu to kseris ti ime ego” që do të thotë “ku e di ti se çfarë jam unë”

151801927_868460730387824_6636134639083832347_n_copy_copy.jpg

Të fundit

“Pu to kseris”, zbuloni arsyen pse ky shqiptar është bërë i famshëm në Greqi (VIDEO)

Një intervistë që u bë e famshme disa kohë më parë në vendin tonë, për shkak të përgjigjes qesharake...

“Babai na kërcënonte se do na vriste”/ Antonela rrëfehet e përlotur: Na ka nxjerrë nga shtëpia

E kemi parë gjithmonë si një vajzë të fortë dhe pa komplekse Antonelën në “PërPuthen”, por duket se atë e kanë bërë më të...

E rëndë/ 11-vjeçari ndërron jetë nga i ftohti

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Teksas të SHBA-ve. BBC shkruan se një djalë 11-vjeç ka vdekur nga i ftohti që ka pllakosur...

Marjana Kondi feston ditëlindjen, kryeministri i bën dhuratën simbolike (Foto)

Ditën e sotme, aktorja e mirënjohur Marjana Kondi feston 60-vjetorin e lindjes. Ajo ka marrë urime dhe dhurata të shumta, por ajo që i...

Rakacolli për vdekjen nga Covid të 17-vjeçarit dhe nënës shtatzënë: As ata e as mjekët nuk ia dolën, shpëtuam foshnjen 

Ajo tha se fatkeqësisht as mjekët, por dhe as ata vetë nuk ia dolën ta mposhtnin virusin, teksa thotë se sistemi shëndetësor është i...

Lajme të tjera

Web TV