Sherr mes Ardit Gjebreas dhe Albërije Hadërgjonajt, këngëtarja zbulon arsyen e zënkës

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Këngëtarja e njohur, Albërije Hadërgjonaj teksa ishte e ftuar në “NIN”, me Alaudin Hamitin tha se ka debatuar me moderatorin Ardit Gjebrea, pasi ajo është shprehur se nuk i pëlqen mënyra e votimit te “Kënga Magjike”.

Albëria tha se Arditit i ka ngelur hatri nga deklarata e saj dhe që atëherë nuk flasin më.

“Me Arditin kemi pasur një debat për “Këngën Magjike” se unë e thashë që nuk më pëlqen votimi, atij i ka ngelur hatri. Unë me Arditin nuk flas më sepse i ka ngel merak pse e kam thënë unë atë gjë. Unë e kam thënë sepse nuk më pëlqen ai votim, jo që për shembull larg qoftë pse fitoi ky apo ai, e fituan sepse janë artista të mëdhenj. Mua nuk më pëlqen votimi se futet Albërija, Aurela, Flori, Elvana tjetri-tjetri, këto të rinjtë pastaj dhe nëse kanë ndonjë super këngë ngelen mbrapa. Kjo gjë nuk është në rregull. Unë Arditin e vlerësoj jashtë mase, është një burrë i zgjuar, artist i mirëfilltë por mua nuk më duket normale që unë të votoj dikë. Ka qenë ndoshta një keqkuptim”,- tha Hadërgjonaj.

 

Të fundit

Sherr mes Ardit Gjebreas dhe Albërije Hadërgjonajt, këngëtarja zbulon arsyen e zënkës

Këngëtarja e njohur, Albërije Hadërgjonaj teksa ishte e ftuar në “NIN”, me Alaudin Hamitin tha se ka debatuar me...

Balla: COVID-19 luftohet duke mos humbur vigjilencën dhe duke respektuar masat mbrojtëse

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka reaguar pas lajmit për ndarjen nga jeta të një nëne 32 vjeçare nga Elbasani...

Bullizohej vazhdimisht nga shokët, 23-vjeçari hidhet me makinë në det

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një 23-vjeçar i ka dhënë fund jetës pasi bullizohej nga shokët. Ngjarja e rëndë ka ndodhur...

Pa sëmundje shoqëruese/ Kush është 17-vjeçari që covid-19 i mori jetën (Emri)

Koronavirusi po i merr jetën çdo ditë një numri të madh shqiptarësh, duke u kthyer në vrasësin më të madh gjatë muajve të fundit.Së...

Zgjedhjet në Kosovë/ KQZ-ja vendos për rinumërimin e 494 vendvotimeve

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) në Kosovë, ka marrë vendim për rinumërimin e 494 vendvotimeve në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve. Vendimi është marrë sot...

Lajme të tjera

Web TV