Aereoporti i Kukësit/ Rama publikon videon dhe tregon ecurinë e punimeve

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kryeministri Edi Rama e ka nisur sot mëngjesin me një video nga puna në kantierin e ndërtimit të aeroportit që po ndërtohet në Kukës.

Përmes një mesazhi në ‘Facebook’, kreu i qeverisë thekson se puna për ndërtimin e aeroportit vazhdon.

“MIRËMËNGJES dhe me punën që vazhdon për përfundimin e Aeroportit të Ri Ndërkombëtar në Kukës, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama, ndërsa e shoqëron videon me muzikë popullore.

Të fundit

Aereoporti i Kukësit/ Rama publikon videon dhe tregon ecurinë e punimeve

Kryeministri Edi Rama e ka nisur sot mëngjesin me një video nga puna në kantierin e ndërtimit të aeroportit...

Kthjellime dhe temperatura pranverore, parashikimi i motit për sot

Mëngjesi i sotëm do të vijojë me mot të kthjellët në të gjithë vendin tonë. Sipas MeteoAlb, parashikohet që edhe pasditja dhe nata të vijojnë...

Horoskopi ditor, e martë 23 shkurt 2021

Dashi Falë mbështetjes dhe nxitjes së Neptunit dhe të Hënës sot do shtroni në tavolinë çdo gjë që ju qetësin dhe nuk do anashkaloni asgjë....

Rizgjedhja e Gravinës në krye të Federatës Italiane, Duka i dërgon mesazhi urimi

Gabriele Gravina është rizgjedhur sot si President i Federatës Italiane të Futbollit (FIGC) për një mandat tjetër. Me këtë rast presidenti i Federatës Shqiptare...

Gabriele Gravina rizgjidhet në krye të FIGC-së, drejton futbollin italian deri në 2024-ën

Fiton me thuajse 2/3 e votave, drejton futbollin italian deri në 2024-ën. Ka qenë njeriu që e udhëhoqi futbollin italian përmes asaj që padyshim...

Lajme të tjera

Web TV