Makina del nga rruga në Kurbin, humb jetën 22-vjeçari

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një 22-vjeçar ka humbur jetën në një aksident mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Laç-Patok

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Të fundit

Makina del nga rruga në Kurbin, humb jetën 22-vjeçari

Një 22-vjeçar ka humbur jetën në një aksident mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Laç-Patok Policia njofton se drejtuesi i...

Aereoporti i Kukësit/ Rama publikon videon dhe tregon ecurinë e punimeve

Kryeministri Edi Rama e ka nisur sot mëngjesin me një video nga puna në kantierin e ndërtimit të aeroportit që po ndërtohet në Kukës. Përmes...

Kthjellime dhe temperatura pranverore, parashikimi i motit për sot

Mëngjesi i sotëm do të vijojë me mot të kthjellët në të gjithë vendin tonë. Sipas MeteoAlb, parashikohet që edhe pasditja dhe nata të vijojnë...

Horoskopi ditor, e martë 23 shkurt 2021

Dashi Falë mbështetjes dhe nxitjes së Neptunit dhe të Hënës sot do shtroni në tavolinë çdo gjë që ju qetësin dhe nuk do anashkaloni asgjë....

Rizgjedhja e Gravinës në krye të Federatës Italiane, Duka i dërgon mesazhi urimi

Gabriele Gravina është rizgjedhur sot si President i Federatës Italiane të Futbollit (FIGC) për një mandat tjetër. Me këtë rast presidenti i Federatës Shqiptare...

Lajme të tjera

Web TV