Nuk do e besoni moshën që ka, gjyshja më seksi në botë rrëfen sekretin e saj

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kjo grua është titulluar gjyshja më seksi në botë, për shkak të bukurisë së saj dhe pamjes rinore që ka.

Gina Stewart, 50 vjeçe, u bë e famshme në vitin 2018 për dukjen e saj rinore dhe sigurisht, duke mundur modelet që janë sa gjysma e saj me vite.

Ajo ka katër fëmijë, dhe një nip. Gina ka treguar se sekreti pas pamjes së saj rinore është në fakt mjaftë i thjeshtë, ajo nuk ha gluten, dhe e bazon dietën e saj në anti-oksidant.

Dietat e saja bazohen në ushqime të shëndetshme dhe në sasi jo të mëdha, dhe thotë se kjo i ka ndihmuar edhe në mënyrën se si ndjehet jo vetëm në atë si duket.

Ajo beson që qëndrueshmëria në dietë është ajo që e bënë një jetë të shëndetshme. Gjithashtu mendimet pozitive e kanë mbajtur më larg nga stresi.

Edhe në rast se stresohet, ajo e kalon atë ditë duke gjetur mënyra për ta bërë veten më të lumtur. Të gjithë e dinë se stresi është një prej arsyeve kryesore të plakjes.

Ajo thotë se ushqimi që konsumon më së shumti janë boronicat dhe gjithashtu ecën çdo ditë në plazh.

Të fundit

Nuk do e besoni moshën që ka, gjyshja më seksi në botë rrëfen sekretin e saj

Kjo grua është titulluar gjyshja më seksi në botë, për shkak të bukurisë së saj dhe pamjes rinore që...

Të moshuarit kërkojnë të vaksinohen kundër Covid-19, të indinjuar nga vendimi: E kemi kaluar me vuajtje, më kanë dalë sytë me…

Të moshuarit duket se nuk e kanë pritur mirë vendimin e qeverisë për vaksinimin selektiv të personaliteteve. Në prononcime të shkurtra për “AbcNews”, ata...

Balla: Sulmet e Metës kundër Rerformës në Drejtësi, nuk mund të cënojnë aspak këtë reformë historike

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka shprehur mironjohjen për SHBA dhe BE-në për mbështetjen e vazhdueshme që i japin zbatimit...

“Virus kishte edhe në fushatë”, Revoltohet Labinot Tahiri: Do nis të këndoj, kush infektohet të izolohet në shtëpi

Këngëtari Labinot Tahiri këngëtari është shprehur kundër masave anti-COVID, teksa është shprehur se do të nisë sërish të këndojë dhe të mbajë koncerte. Përmes një...

Përsëri shifra të larta infektimesh me Covid-19, humbin jetën 15 persona në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve të zbatojnë rregullat për parandalimin e COVID19, vendosni maskën mbrojtëse në çdo...

Lajme të tjera

Web TV