Xhelozia në çift/ Gruaja vret me armë 26-vjeçaren sepse ishte ulur pranë burrit të saj (Foto)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Brazil, ku një grua xheloze ka vrarë një vajzë 26-vjeçare.

Gruaja hyri në lokalin ku ndodhej bashkëshorti i saj dhe ka qëlluar për vdekje një 26-vjeçare që ishte ulur pranë tij.

Në foto tregohet momenti kur 31-vjeçarja Dayane Rafaella de Silva Rodrigues, është futur brenda me armë, duke qëlluar disa herë me armë në tavolinën ku ishte ulur burri i saj me pesë shokët e tij.

Një nga plumbat ka qëlluar 26-vjeçaren në kokë, duke humbur jetën menjëherë.

Ngjarja tragjike ndodhi vetëm sepse gruaja ishte xhelozë se pse 26-vjeçarja ishte ulur pranë bashkëshortit të saj.

Të fundit

VIDEO/ Spektakël dhe magji në 35 minuta, Lautaro Martinez “fundos” Salernitanan

Lautaro Martinez bën “poker” në transfertën e Salernitanës dhe i jep tri pikët dhe kreun e Serie A skuadrës...

Çantat vjeshtë-dimër 2023, koha për të qenë të guximshme

Tendencat e çantave të kësaj vjeshte janë më pak të çuditshme, por ka gjasa që të shihen në rrugët e qyteteve më në zë...

Me foton nga fëmijëria, ja si e uroi Getinjo vëllain e tij Mozzik për ditëlindje

Reperi i njohur, Mozzik, festoi një ditë më parë ditëlindjen. Ai bëri 28 vjeç dhe këtë e tregoi vetë reperi përmes një postimi në...

“Njerëzit po vdesin kot”, Elon Musk krahason luftën në Ukrainë me Luftën e Parë Botërore

Elon Musk e ka krahasuar luftën e Rusisë në Ukrainë me Luftën e Parë Botërore, teksa thotë se “kaq shumë njerëz vdesin kot”. Miliarderi i kompanive Tesla and X,...

40 mijë banesa bosh në Tiranë, taksa nuk i “vret” pronarët

Në emisionin Money në Euronews Albania u shqyrtua rritja e çmimit të referencës për banesat, e cila do të çojë më pas dhe në...

Lajme të tjera

Web TV