E përplas makina dhe largohet nga vendngjarja, motoristi në gjendje të rëndë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një 47 vjeçar është plagosur mbrëmjen e kësaj të diele si pasojë e një aksidenti rrugor që ka ndodhur në Tiranë.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në rrugën e Rinasit, ku një mjet ende i paidentifikuar ka aksidentuar mjetin motor me drejtues shtetasin K. D., 47 vjeç.

Ndërkohë i plagosuri bëhet me dije se ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

“Në rrugën e Rinasit, një mjet ende i paidentifikuar ka aksidentuar mjetin motorr me drejtues shtetasin K. D., 47 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve”, thuhet në njoftimin e policisë.


Të fundit

20 vjet nga tragjedia amerikane e shembjes së kullave binjake

Ish-Drejtori i Minierës së kromit Bulqizë Vebi Musta, studim me fakte të reja për tragjedinë më të madhe në...

Askush nuk merr përgjegjësi për zjarrin në spitalin e Tetovës

Nga Prokuroria Themelore Publike në Maqedoni të Veriut, kanë bërë të ditur se tashmë janë identifikuar 14 viktimat e zjarrit që shpërtheu në spitalin...

“Nis lufta”/ Berisha-Basha shqyejnë partinë

Armiqësia mes dy njerëzve të pandashëm, që mbajtën pushtet dhe opozitë bashkë duke mbrojtur pafundësisht njëri-tjetrin për 16 vjet u prish në pak minuta,...

Horoskopi ditor, 11 shtator 2021

Dashi Keni lindur me disa aftësi shumë speciale, por a po i përdorni në mënyrën e duhur? Planetet ju këshillojnë se duhet t’i përdorni më...

Lajme të tjera

Web TV