Ish i dënuari dhunon gruan dhe kryen veprime të turpshme në sy të fëmijëve të mitur (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Bashkëshorti e dhunon fizikisht dhe psikologjikisht gjykata jep vendimin që të qëndrojnë në të njëjtën banesë. Katër urdhra mbrojtje nuk i dhanë fund torturës së nënës së 3 fëmijëve të mos dhunohej sistematikisht nga ish-bashkëshorti i saj.

Edhe pse duhet të ishte një shembull i një kryefamiljari të mirë, të paktën fëmijët e tij, edhe me këta të fundit ushtron dhunë psikologjike madje shkon edhe me tej. Ai dhunon nënën në sy të tyre si dhe kryen veprime të turpshme po në prani të tre fëmijëve të mitur. Veprime të cilat janë të rënda për psikologjinë e një adulti kur përballet me to, ndërsa për fëmijët janë shokuese.

Nëna e kësaj familje të dhunuar ankohet në emisionin Fiks Fare duke rrëfyer se ajo vetë dhunohet nga bashkëshorti që prej vitit 2010 .Halli i kësaj zonje bëhet edhe më i rëndë kur nëna e tre fëmijëve ,ku 2 prej të cilëve vuajnë nga sëmundja e talasemisë rrëfen për emisionin Fiks Fare se ish-bashkëshorti i saj jo vetëm dhunon atë, por kryen akte dhe veprime të turpshme në prezencë të fëmijëve.

Në një video të cilën kjo zonjë e ka vënë në dispozicion dhe të emisionit Fiks Fare duket ish bashkëshorti i saj që bën veprime të turpshme me një lodër seksi në prezencë të fëmijëve, pa lënë mënjanë fjalorin e ndyrë dhe dhunën kundrejt ish bashkëshortes.

Të gjitha këto bëhen në sy të vajzës së mitur.Gjithashtu zonja na rrëfen se ish bashkëshorti u ka treguar fëmijëve foto të tij nudo apo foto duke kryer aktin seksual me një femër tjetër dhe të birit i thotë se duhet të bëhesh si babai.

Lexo edhe :  Zbulohen mashtruesit që zhvatnin qytetarët përmes rrjeteve sociale (EMRAT)

Në fakt ky problem nuk mbaron me kaq për këtë zonjë, por bëhet akoma dhe më i rëndë kur gjykata në urdhrin e fundit të mbrojtjes jep vendimin e shkurtuar se të dhunuarit duhet të qëndrojnë në të njëjtën banesë me dhunuesin.

Fiksi disponon urdhrat e mbrojtjes dhënë nga gjykata ku në tre prej tyre përcaktohet se dhunuesi duhet të qëndroj larg banesës ndërkohë në të fundit me një vendim të shkurtuar gjykata nuk përcakton largësi të dhunuesit duke e lënë në të njëjtën banesë me të dhunuarën.

Po kjo gjykatë para disa kohësh ka vendosur që bashkëshorti dhe babai dhunues të dënohet më 6 muaj burg pikërisht për kryetrjen e vepra të turpshme.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

Të fundit

Pëllumb Pipero tregon kur mund t’i lehtësojë masat Komiteti Teknik

Pandemia e Covid-19, karantina, hapja totale apo edhe imuniteti i tufës janë temat kryesore në një vend normal të...

Kryeministri Rama uron Pashkët, ja fotoja e  veçantë

Kryeministri Edi Rama, ka uruar të gjithë besimtarët katolikë për Ditën e Pashkëve. Në rrjetin social “Facebook”, kryeministri ka postuar një foto të vezëve me...

Kapet sasi e madhe kokaine me inicialet e Cristiano Ronaldos (Foto)

Policia ka arrestuar 2 persona, të cilët u kapën me 50 kg kokainë. Por, ajo që mori vëmendjen ishte se pakot mbanin logon e...

Një tjetër gabim trashanik me vaksinat, ja ç’po ndodh

Është e lehtë që njerëzit të humbin besimin te vaksinat. Kur disa europianë që ishin vaksinuar me vaksinën AstraZeneca (AZ) kundër COVID-19, pësuan mpiksje...

Shpërthen Neymar, merr të kuq dhe përleshet në tunel me kundërshtarin (Video)

Brazilianin Neymar të PSG e kanë tradhtuar nervat në ndeshjen e radhës së Ligue 1, ku përballej me Lille për vendin e parë në...

Lajme të tjera

Web TV