Babai monstër qëllon vajzën me 11 plumba në kokë, nuk i tregoi ku ishte e ëma

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Turqi, ku babai ka vrarë vajzën e tij me breshëri plumbash, pasi ajo refuzonte t’i tregonte se ky ndodhen nëna e saj.

Mustafa Ali Yilmaz, 69 vjeç, përplasi me makinë, veturën e vajzës dhe më pas në mënyrë të dhunshme e ka nxjerrë atë nga automjeti.

69-vjeçari ka nxjerrë nga makina vajzën Gulnur Yilmaz, 28 vjeçe dhe pasi ajo refuzoi të përgjigjes se ku ndodhej nëna e saj, ai e ka qëlluar me 20 plumba, 11 prej tyre qëlluan në kokë.

Babai monstër u largua nga vendngjarja në këmbë, por shpejt u kap nga policia. Ai tani do të përballet me akuzën për vrasje ku dhe pritet të merret masa burgim të përjetshëm.

Mediat turke bëjnë me dije se se e ëma e viktimës, Gulden Yilmas ishte shkurorëzuar nga Yilmas në janar të vitit të kaluar.

Të fundit

Kampionati i Minifutbollit Shqiptar nis edicionin e 8 -të, Administratori Kadiu: Do të sjellim normalitet në gjendjen fizike dhe psikologjike që ka përkeqësuar Pandemia

Nën moton , “Sporti si një vlerë e shtuar” Shoqata Sportive e Minifutbollit shqiptar hapi edicionin e 8-të të...

“Masazhiere nga Bali, e parukierë nga Turqia”/ Rama flet për punonjësit e huaj: Këta këtu presin të kapin ndonjë punë shteti

Në daljet e fundit publike, kryeministri Edi Rama, ka thënë se shumë punëtorë të huaj, kryesisht nga Bangladeshi, kërkojnë të punojnë në vendin tonë. Në...

I dehur dhe i mbuluar me gjak, ish-ylli i Interit nxirret zvarrë nga policia pas sherrit me të atin në banesë

Ish-mesfushori i Interit, Fredy Guarin u kap nga kamerat në dukje i dehur dhe i mbuluar me gjak ndërsa u mor nga policia pas...

Rama fiton ‘betejën e audiencës’, dyfish ndjekës më shumë sesa Basha

Kryeministri Edi Rama dhe kryedemokrati Lulzim Basha janë "përballë" njëri-tjetrit në një debat televiziv, ndonëse jo në një studio. Rama është i ftuar sonte në...

Pfizer: Edhe gjashtë muaj pas imunizimit, vaksina ka efikasitet të lartë

Kompania amerikan, Pfizer thotë se vaksina që ka prodhuar kundër koronavirusit, në bashkëpunim me kompaninë gjermane, BioNTech, parandalon 91 për qind të rasteve me...

Lajme të tjera

Web TV