Rrëfeu se Lali i fitoi zemrën/ Veliaj për Çiljetën: Mirësia jote ngjitëse

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ditën e sotme, këngëtarja e njohur Çiljeta shprehu publikisht vlerësimin për kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj.

“Lali Eri është nga ato djem që di ti fitojë zemrën rinisë dhe ma ka fituar zemrën edhe mua”, ishin këto fjalët e këngëtares drejtuar të rinjve të Kavajës.

Nga ana tjetër, pak minuta ka qenë Veliaj që ka publikuar në “Facebook” një foto, në të cilën shfaqet me Çiljetën dhe e falenderon për fjalët e ngrohta.

Ai thotë se mirësia dhe pozitiviteti i saj janë ngjitës.

“Faleminderit Çiljeta Xhilaga për fjalët e ngrohta që ndave me të rinjtë e Kavajës. Mirësia dhe pozitiviteti yt janë ngjitëse dhe ti i ke me shumicë!”, ka shkruar Veliaj krah fotos.


Të fundit


Përkujtimorja e viktimave të Srebrenicës, Varhelyi Serbisë: S’ka vend në BE për ata që e mohojnë gjenocidin

Komisioneri për Zgjerim dhe Fqinjësi i Bashkimit Evropian, Oliver Varhelyi sot ka marrë pjesë përmes një mesazhi me video në përkujtimin e viktimave të...

Tenderi prej 2.8 miliardë lekësh për blerjen e uniformave të policisë, Lleshaj: Nuk kam rol

Sandër Lleshaj mbante detyrën e ministrit të Brendshëm, kur u nënshkrua tenderi për blerjen e uniformave të policisë së shtetit me vlerën mbi 2.8...

Netanyahu braktis rezidencën e kryeministrit pas 12 vitesh në pushtet

Pas 12 vitesh në pushtet, ish-kryeministri izraelit Benjamin Netanyahu me familjen e tij ka braktisur rezidencën në Jerusalem. Zëdhënësi i rezidencës ka thënë se familja...

COVID-19, MSH: Asnjë humbje jete 5 raste të reja në 24 orë

Ministria e Shëndetësisë raportoi sot 5 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit, teksa fatmirësisht nuk ka asnjë humbje jete. Ministria e...

Lajme të tjera

Web TV