Horoskopi ditor, 23 mars 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Dashi

Moment i vështirë për shenjën e dashit, për shkak të kalimit të Marsit në shenjën tuaj. Por mos u shqetësoni, pasi shpejt do kalojë.

Demi

Ju e keni kuptuar që tani është koha t’i përkushtoheni të dashurve tuaj. Nëse jeni beqar kjo javë do mbyllet me perspektiva pozitive.

Binjaket

Hëna hyn në shenjën tuaj, duke ju dhënë më shumë forcë, në përgjithësi Marsi dhe Prilli do të jenë muaj pozitivë. Kjo gjë, megjithatë, nuk do të jetë aq e shpejtë sa i përket situatës ekonomike dhe punës.

Gaforrja

Horoskopi per 23 Mars 2021 tregon se tani ka ardhur koha për të rregulluar jetën tuaj, përpiquni të kuptoni se çfarë dëshironi me të vërtetë si në biznes ashtu edhe në fushat sentimentale. Fundjava ka qenë shumë e qetë dhe do të jeni në gjendje të rikuperoni forcën tuaj gjatë javës.

Luani

Horoskopi i dates 23 Mars 2021 tregon që ju jeni paksa të trazuar për shkak të Diellit jo në favor, por ne ju rekomandojmë që të mos derdhni nervozizmin në çift ose në familje. Në punë, mund të rifilloni një projekt të braktisur prej kohësh.

Virgjeresha

Ditë pozitive në dashuri, nëse ka dikush që ju intereson, vazhdo përpara. Tani doni të zyrtarizoni një marrëdhënie, nuk jeni më të kënaqur me lidhje të pakuptimta. Mundohuni të pushoni më shumë.

Peshorja

Horoskopi i dates 23 Mars 2021 specifikon që duhet të keni kujdes se çfarë thoni, edhe nëse e thoni me shaka, sepse dikush me të vërtetë mund t’a marrë seriozisht dhe të ofendohet. Në dashuri, ka ardhur koha të sqarohen, ndërsa në punë mund të lindin disa polemika.

Lexo edhe :  Konflikti Izrael-Palestinë, Papa bën thirrje: Ndaloni përplasjen me armë dhe ecni në shtigjet e paqes

Akrepi

Deri të enjten do të keni një horoskop të rëndësishëm për të rimarrë forcën fizike, sepse që nga fundi i janarit shumë kanë qenë të sëmurë. Sot mund të jetë dita ideale për tu rikuperuar pak.

Shigjetari

Ju duhet liria. Dhe shpesh vetëm të qenurit në gjendje të vëzhgoni një horizont të lirë mund të zgjojë emocione shumë të bukura tek ju.

Bricjapi

Shmangni ndërlikimet e panevojshme pasi nuk do t’ju bëjnë mirë, veçanërisht nëse ato përfshijnë njerëz nga e kaluara juaj. Në sferën profesionale, diskutimet janë të pranishme, por ato nuk do të bëjnë gjëra të rëndësishme. Problemi, mbase, është se në bezdisjen e parë shpejt mërziteni: mbani qetësinë.

Ujori

Sot do të jetë një ditë pozitive për ndjenjat falë Hënës së favorshme prandaj përpiquni të dëgjoni ata që ju duan. Në punë, mund të gjeni zgjidhje për disa probleme.

Peshqit

Sot dashuria do të nxitet falë Hënës pozitive. Jeni më optimist dhe kjo do ju ndihmojë shumë edhe në punë.


Të fundit

Policia jep detaje për vrasjen e Delon Troqes: Humbi jetën në spital, dyshohet se autorët…

Një 38-vjeçar është ekzekutuar me armë zjarri të premten në darkë në lagjen “Pavarësia” të qytetit të Vlorës. Burimet nga...

“Një snajperist duke qëlluar”/ Video që bëri bujë rinis hetimet për krime lufte në Sarajevë

Prokurorët për krime lufte në Bosnje-Hercegovinë, kanë nisur hetime pas publikimit të një videoje, në të cilën supozohet se një snajperist shihet duke gjuajtur...

U ekzekutua me 15 plumba, familjarët e Delon Troqes dhunojnë me grushte mjekun e Reanimacionit

Pas ekzekutimit me 15 plumba të 38-vjeçarit Delon Troqe mbrëmjen e sotme në Vlorë, familjarët e tij kanë dhunuar një mjek reanimacioni. Viktima u dërgua...

“Do të na bëjnë presion për çështjen e Kosovës”, flasin mediat serbe: Vuçiç i frikësuar për takimin me Kurtin

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka shprehur frikën se në periudhën e ardhshme do të ketë presione të ndryshme politike për çështjen e Kosovës. Siç...

“Jam zhveshur për Mozzik-un”, Loredana habit me deklaratën

Çifti i njohur i reperëve, Loredana Zefi dhe Mozzik, janë në prag të publikimit të albumit të tyre më të ri. Të gjithë kishim menduar...

Lajme të tjera

Web TV