Përdhunoi dhe la shtatzënë 23-vjeçaren me probleme të shëndetit mendor, Gjykata jep dënimin për Eduart Bushin

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Gjykata e Lushnjës ka dënuar me 12-vite burg për abuzim seksual shtetasin Eduart Bushi.

Gjykata ka provuar se Bushi ka përdhunuar në mënyrë të përsëritur një komshije 23-vjeçare me probleme të shëndetit mendor, në fshatin Ardenicë të Lushnjës.

Rasti u evidentua kur 23-vjeçarja kishte ngelur shtatëzanë, dhe ku pas lindjes së fëmijës provat biologjike genetike zbuluan se i ati i fëmijës ishte Eduart Bushi.


Të fundit

Sherr me thika në Vlorë, plagoset 57-vjeçari, kapet autori i dyshuar

Një sherr me thika ka ndodhur sot paradite në Vlorë, ku ka mbetur i plagosur një person. Sipas policisë,...

Alkool e drogë/ Arrestohet shoferi që nuk iu bind policisë, aksidentoi dhe një automjet

Një 35-vjeçar është arrestuar në Tiranë, i cili ka rrezikuar jetën e qytetarëve në rrugë për shkak të gjendjes së tij të dehur në...

Vendimi për negociatat, Balla në Kuvend: I kemi përmbushur të gjitha pritshmëritë e familjes europiane

Kryetari i Grupit Parlamentar Partisë Socialiste, Taulant Balla, në fjalën e tij në Kuvend e vuri theksin te vendimi i Këshillit të Çështjeve të...

Britney Spears për më shumë se 13 vite në gjyq me të atin: Dua të më kthehet jeta ime

Ylli i pop-it Britney Spears ka sulmuar konservatorizmin “abuziv” që ka kontrolluar jetën e saj për gati 13 vjet në një seancë gjyqësore. Spears teksa...

Kaos me kompletimin e fazës së 1/8-ave, ja si ndahen të 3-at më të mira

Ky Europian, i cili përveç dy të parave (vendi i parë dhe i dytë) të çdo grupi që avancon më tej, menjëherë dërgon edhe...

Lajme të tjera

Web TV