Detaje të reja nga aksidenti në Lushnje, njëri prej të aksidentuarve në gjendje të rëndë (EMRAT)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të diele në Lushnje, ku një automjet tip ‘Benz’ ka përplasur dy këmbësorë në një zonë të populluar të qytetit.

Bëhet me dije se të aksidentuarit janë Taulant Arapi dhe Denisa Suku. Mësohet se Taulant Arapi ndodhet në gjendje të rëndë në sptialin e Lushnjes.

Në vendin e ngjarjes ndodhet policia e cila po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 


Të fundit

Brenda tuneleve të vdekjes së Hamasit, nga ku bëhen kontrabanda e armëve dhe sulmet ndaj Izraelit (Foto)

Në një luftë të pabarabartë për shkak të kapaciteteve të ndryshme të armatimit, militantët palestinezë janë përpjekur të gjejnë...

E rëndë/ 17-vjeçarja vritet me thikë nga një 15-vjeçar, konflikti nisi në rrjetet sociale

Një vajzë 17-vjeçare humbi jetën, pasi u godit me thikë dje në Ivry-sur-Seine, një zonë në jug të Parisit. Raportohet se autor i dyshuar...

“300 euro për person”/ 21-vjeçari nga Bangladeshi arrestohet në Kakavijë

Një 21-vjeçar nga Bangladeshi është arrestuar nga policia nga afërsi të Kakavijës, pasi u kap se po ndihmonte për kalimin kufitar 7 emigrantë të...

Kryeministri Rama publikon videon: Ja pamjet e terminalit të ri në Korçë

Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot pamjet nga terminali i ri i autobusëve dhe taksive në Korçë. Teksa ka postuar videon në fjalë, kreu i...

A e vranë shqiptarët nënën 20-vjeçare? Mediat britanike artikull plot urrejtje: Njihen për lidhjet me krimin

I veshur me një kostum të zi dhe me vajzën në krahë, 33-vjeçari Charalambos Anagnostopoulos i ka dhënë lamtumirën e fundit 20-vjeçares me origjinë...

Lajme të tjera

Web TV