Do bënin seks me ushqime të nxehta/ Çifti i shfrenuar përfundon në spital me djegie të shkallës së tretë!

113 563 lexime

120,178FansaPëlqeje

Marrëdhënia seksuale ka rezultuar fatal për një çift, me gruan që ka përfunduar në spital me djegie të shkallës së tretë pasi ajo dhe partneri i saj po provonin një eksperiencë të re në shtrat.

Raportohet se çifti ka nisur të kryejë marrëdhënie me ushqime të nxehta. Ata kanë nisur që të luajnë në shtrat, teksa burri i ka hedhur gruas sheqer të nxehtë në trup.

Kjo metodë ka rezultuar tragjike duke bërë që gruaja të përfundojë në spital. Çifti identifikuar si Josi dhe Michael kanë rrëfyer historinë e tyre dhe kanë shpjeguar eksperimentin që kanë provuar në shtrat, metodë që rezultoi e rëndë. Ndër të tjera ata thanë që kanë eksperimentuar në fillim me dyllin e qiriut dhe pasi iu ka shijuar, kanë nisur të përdorin edhe ushqime të nxehta.

Theksojmë që sheqeri i karamelizuar dhe në temperaturë të nxehtë, është hedhur në gjoksin e gruas, pasi kështu çifti mendonte se do të arrinte kënaqësinë e duhur në marrëdhënien seksuale. Sheqeri nxehtë ka shkaktuar djegie dhe dhimbje tek gruaja dhe bashkëshorti i ka ardhur në ndihmë duke e lëpirë, por pa sukses pasi dhimbjet u qetësuan pasi mori mjekimin e duhur nga spitali.

Sipas gruas, plaga ka marrë shumë kohë për shërim, teksa shenja ka ngelur si një mësim për rreziqet që mund të shkaktojë përdorimi i ushqimeve të nxehta në trup gjatë aktit seksual.


Të fundit

“Të pi një kafe lali me babin”/ Publikohen për herë të parë mesazhet e Martinit me…

Janë publikuar për herë të parë në media mesazhet që Martin Çeço i ka dërguar Tina Pajollarit, vajzës që...

Berisha e pret për protestë/ Nard Ndoka çel sezonin turistik dhe merr rreze dielli

Protesta e 7 korrikut është kryefjala në Partinë Demokratike dhe të gjithë demokratët po përgatiten për një tubim që të krijojë përshtypjen se kjo...

Kryeministri holandez zbulon prapaskenën: Gati u rrahëm fizikisht me Ramën në Sofje

Kryeministri holandez, Mark Rutte në konferencën e sotme të përbashkët me kryeministrin Edi Rama, tregoi një episod kur të dy gati sa nuk ishin...

Gati “Lufta e Tretë Botërore”, Suedia e Finlanda përgatiten për konflikt me Rusinë

Presidenti Vladimir Putin ka deklaruar se Rusia do të përgjigjet në të njëjtën mënyrë nëse NATO do të vendoste trupa dhe infrastrukturë ushtarake në...

Përmbysje spektakolare nga Novak Djokovic, serbi zgjohet dhe kualifikohet në gjysmëfinale

Novak Djokovic dëshmoi edhe një herë se ka ‘shtatë jetë’ brenda katër mureve të Wimbledonit . Në fitoren e tij të njëzet e gjashtë...

Lajme të tjera

Web TV